Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti voltatok már ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már ilyen helyzetben? (lent)

Figyelt kérdés

Olyanban, hogy tudtátok hogy valaki akit szerettek jobban jár ha békén hagyjátok, mert egyszerűen csak visszafognátok őt az életben, és valószínűleg sokkal többet kaphat valakitől mint amit te nyújthatsz.

Hogy kell ezt kezelni? Tehetek valamit hogy elmúljon ez a rohadt kettős érzés?



2013. nov. 11. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezekre mondják, hogy gyík. Ha van megfelelő anyagi háttered és ezáltal biztos jövőd, akkor mivel fogná vissza?
2013. nov. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először is a kérdés az, hogy valóban így van-e vagy csak te hiszed, hogy így van.
2013. nov. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs megfelelő anyagi hátterem, de nem is elsősorban emiatt fognám vissza.
2013. nov. 11. 18:00
 4/6 anonim válasza:
Szerintem ,ez csak önálltatás,nem biztos hogy visszahuznád,mivan ha te kellenél neki és közben paszot adsz , és te sem leszel boldog és ő se,mert megeshet.Ezt szerelemnek hivják ,és nehezen kezelhető.
2013. nov. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ő adott passzot, de ha jobban belegondolok igaza volt. De az a kicsi idő ami együtt volt nekem annyira jó volt hogy nem szeretném feladni nála.
2013. nov. 11. 18:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Igyekszem tisztelni a másikat annyira, hogy bízom az ítélőképességében, nem én döntöm el, mit akar, és amit megérdemel, azt valószínűleg magának is elérheti, élősködés nélkül.
2013. nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!