Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon rossz a kedvem, kiégtem...

Nagyon rossz a kedvem, kiégtem, utálok élni. Hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés
Semmilyena kedvem életuntnak érzem magam ez szinte állandó undorodok élni. Mit csináljak? 18/L
2013. nov. 23. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Bővebben?

Tanulsz? Vannak barátaid? Van párod? Önbizalomhiányod is van?

2013. nov. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ha van egy igaz baratod akkor hozza fordulj.kapcsolodjatok ki

Ne toprengj a sok kakin ami az eletben van.pozitivitas!

2013. nov. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
fiatal vagy még nagyon .... még szerintem te sem forrottál eléggé ki,adj magadnak több időt,majd csak alakúl valamilyen formában az életedis,és biztos nem fogod ezt érezni,de neked is kell tenni érte,hogy jobb legyen
2013. nov. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A többi ember 18 évesen tökre egészséges lelkileg buliznak mulatnak lazán vezsik az életet. Igaz barátom nem igazán van viszont van párom miatta nem akarok öngyilkos lenni. Akkor is unom az életem..rajta kivül tényleg semmi nincs.
2013. nov. 23. 22:48
 5/6 anonim válasza:

Csak azt mutatjak hogy lelkileg jol vannak..pedig ez nem igy van:)

Ilyen ongyilkossagrol ne is beszelj legyszives

2013. nov. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írj nekem majd én leszek a pszichomókusod. Jártam már én is hasonló cipőben, de az életed új alapokra kell tenned és nem másokéhoz viszonyítva kell értékelned önmagad.
2013. nov. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!