Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az alakom? Nagyon...

Milyen az alakom? Nagyon rossz? Miben változtassak?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


előre is kösznöm a válaszokat!


2011. ápr. 18. 19:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Melled nincs, de erről nem tehetsz. Nem vagy kövér, de egy kis sport rád férne, hogy feszesedj, izmosodj, formálódj. Javaslom a futást.
2011. ápr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Carena ***** válasza:
100%
Ugyszint az előzővel értek egyet! De ez az old school fürdőruha sem válik az előnyödre!
2011. ápr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

tényleg nem tehetek arról hogy nincs mellem... 14 éves vagyok (tudom, ez nem mentség mert van, akinek már 12 éves korában hatalmas labdái vannak) és ugyebár genetika miatt... a családban senkinek sincs nagyon nagy.... sőt inkább még közepes nincs nagyon... inkább picik... anyukámnak is "most" csak azért lett nagyobb mert amikor engem meg a tesómat szoptatott, akkor valahogy megnyúlt a bőr és valamennyi zsír oda is megy... de neki sem volt akkora még egyetemes korában sem....


egyébként a sportolással kapcsolatban: tényleg szeretnék valamit sportolni, de nem tudom hogy mit... úszni biztos nem fogok, mert nagyon érzékeny a bőröm... a futás meg lehet... de gondolom az lesz, mert más nagyon nincs....

2011. ápr. 18. 19:29
 4/17 A kérdező kommentje:
ja, a fürdűruhámmal kapcsolatban nem szoktam ezt hordani, hanem ilyen kis szoknyásat, ami "kétrészes", ezt most csak azért vettem föl, mert ebben jobban látszik az alakom... :D
2011. ápr. 18. 19:30
 5/17 Carena ***** válasza:
Elmehetsz kerózni is simán,ad egy kis vádlit legalább! Otthon is simán tornászhatnál! A cicid kicsi,de én azt mondom örülj neki,hogy akkora!
2011. ápr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nem bántásból írtam a kis melleket, nekem is kicsi, pedig jóval idősebb vagyok nálad, dehát az alakodhoz ez is hozzátartozik. :)


Én továbbra is a futást ajánlom, itt egy könnyű edzésterv:


[link]

2011. ápr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem baj, h kicsi a melled, inkább picit vékonyítsd a derekad és tényleg sportolj, mert az mindenkinek előnyére válik, amúgy nagy baj nincs veled! Szép estét:)
2011. ápr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

igen, tudom hogy sportolnom kéne, csak eddig nem volt időm... de megpróbálom... :D nagyon köszönöm a segítséget!!! egyébként én sem vettem bántásnak a kis mellet..... csak akkor szokott zavarni, amikor egy osztálytársam mondja de ilyen tényleg olyan hangnemben

(pl egyszer mondom az öltözőben hogy beakadt a szoknyám cipzárja és nem tom lehúzni hogy átöltözzek tesire, erre elkezdi hogy "Akkor húzd le fölülről, úgysem akadályozza semmi..." és persze erre nem mondtam semmit, de az nagyon zavart...) viszont amit te mondtál, az egyáltalán nem.... :)

2011. ápr. 18. 19:49
 9/17 anonim ***** válasza:
Az alakoddal semmi probléma. A melledet se mondanám problémának. Olyan dolog, amiről nem tehetsz. :)
2011. ápr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Sportolni senkinek se válik hátrányára... az alakodhoz nem szólnék hozzá, még jóformán kislány vagy és nincs alakod. 14 évesen én is így néztem ki, később jönnek a bajok, nekem pl. túl széles a csípőm, de ezen nem tudok változtatni. A melled még nőhet, nekem se volt valami nagy mellem, anyukám mondhatni "deszka", mostanra azért jócskán megnőtt, szóval még ne add fel. :D

21/l

2011. ápr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!