Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Skinheadek! Tényleg gáz hogy...

Skinheadek! Tényleg gáz hogy skinhead vagyok de kitűnő tanuló?

Figyelt kérdés
Osztálytársaim állandóan csesztetnek hogy a skinheadeket nem érdekli semmi meg nem tanulnak szerintem meg semmi közük hozzá mit csinálok.Bakancsban járok,farmer felhajtva,bomber meg nadrágtartó és nem divatból csinálom...Mielőtt írnátok hogy tudatlan vagyok tudom hogy a rasszista skinheadek a boneheadek de jobban hangzik hogy skin meg amugy is senki nem foglalkozik ezzel szerintem...Többi skinhead véleményére lennék kíváncsi!

2013. nov. 29. 22:10
1 2
 11/14 anonim válasza:
Dehogy gáz,sőt dícsérendő!Mégiscsak mi képviseljük a fehér embert.Nem szabad lesüljedni a barnák szintjére,a tudás,és az értelem tesz minket különbé. Kitartás :)
2013. dec. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Bőrfej válasza:
kérnék egy névsort barátom! megcseszegetem kicsit én is őket Testvérem!
2014. jún. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Talán egy skinhead zenekar, az Archívum száma választ ad a kérdésedre:

"Tanulj és dolgozz, tisztességben élj!

Olvass és sportolj, senkitől se félj!

Legyen követelmény az intelligencia

a NS nem deviancia!"

Egyébként én is jó tanuló voltam, matek és programozói versenyekre jártam.

2015. aug. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 RASH39 ***** válasza:
Kitartás és NS!A három bonehead megint egy helyen.Nem vagytok skinheadek nyilastahók!
2016. aug. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!