Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most mit tegyek megbocsássak...

Most mit tegyek megbocsássak neki?

Figyelt kérdés
Röviden a haverom azért lett tavaly skinhead mert megnézett egy erről szóló fimet:amerikai história.Igen ám de az én apám fekete szóval értitek a haverom a legjobb barátom volt.Aztán már hárman voltak és szintén a barátaim voltak az oszályban ez elég kellemetlenül érintett szivattak minden féle mintha a filmet akarták volna megélni és tessék hát kimás én voltam a közelükbenn.Most pedig mindenki visszatért a régi énjéhez köszöngetnek nekem kezet akarnak fogni és másokat küldenek kérdezősködni hogy nekem mi a bajuk velem szóval most mi volt ez az egész mert bár én ismerek egy két hungaristát és elég normálisak de ezek meg ilyeneket kérdeznek hogy miért nem békélek meg velük.

2013. okt. 5. 23:08
 1/4 anonim válasza:

Visszatért a régi énjéhez? Akkor ők nem skinheadek, csak divatból vágták kopaszra magukat.

Szerintem csak azért csinálták mert fiatalok és kellett valaki akit piszkálhatnak. Szerintem nem gondolták komolyan.

2013. okt. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne haragudj hogy így fejezem ki magam, de ki*aszottul de nem bocsátanék meg neki soha! Milyen dolog volt már az hogy legjobb haverod volt és egyszer csak megutált/elkezdett piszkálni a származásod miatt? Mégha nem is a származásod miatt lett volna hanem csak úgy akkor sem igazi barát az ilyen..én a legjobb barátaimat nem bántanám meg mégha kockáslábú sárgavizilónak is öltöznének minden nap
2013. okt. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem ne.Egyszer elárultak téged,amikor """""skinheadek""""" lettek,majd rájöttek,hogy ez nem annyiból áll,hogy bakancsot hordunk,meg cigányozunk,és befostak.Az ilyen divatskinek a legrosszabbak.Had bűnhődjenek csak.


Egy igazi skin

2013. okt. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az én apum is fekete, és most tudtam meg, hogy a s-kin-ek így hordják a bakancsukat.... kitudja miért vettem egy fekete cipőfűzőt, na m1


szerintem ne bocsáss meg nekik, idióták, én az ilyeneket t*kön szoktam vágni, idióta s*ggf*jek akik semmit nem vesznek komolyan, de ha nem csal a memóriám egy igazi magyar sk*n általában inkább a roma származásúakat támadja, akik feltételezem voltak az ismeretségi körükben (ha csak ők nem azok voltak....)

2013. okt. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!