Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Néhány nagyképű fiú osztálytár...

Néhány nagyképű fiú osztálytársam azt mondja hogy csúny vagyok. Nem igazán zavarna ha a véleményüket rólam csendben osztogatnák meg egymás között. De sajnos ezt hangosan teszik, és a gyülöketüket ki is mutatják. Lehetne tenni valamit?

Figyelt kérdés
9. utolsó hetében kezdődött ez az egész amikor a nem tettem meg valami aproságot. Ma már 10. első félévére annyira eldurvult hogy sírnom kell amikor meghallom. A kinézetem átlagos... meg másnak sokkal másabb a véleménye. Nem tudok mit tenni. Minden szünten megjegyzik... annyira fáj :(

2013. dec. 3. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tehetsz, hogy elengeded a füled mellett, és magasról tojsz rájuk. Nézd le őket, ne állj velük szóba. Ha beszélnek hozzád, a mondat felénél legyints és hagyd ott őket. Alázd meg őket azzal, hogy semmibe veszed őket.
2013. dec. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jóindulatú akarok lenni, akkor azt mondom, hogy az osztálytársaid éretlenek. Kevésbé jóindulatúan talán azt is, hogy valószínűleg a maradék 60-70 évükben sem fognak felnőni. De nem vagyok pedagógus, ők értenek hozzá. Minenesetre beszélj az osztályfőnököddel. Ha annyira fáj, akkor ez nem olyan dolog amin át lehet lépni.
2013. dec. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem ők határoznak meg téged. Teljesen mindegy mit mondanak...

Te az vagy, amit magadról gondolsz!:)

2013. dec. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűbb, hogy legalább az egyiknek bejössz. Tudod, a kisfiúk is annak a lánynak a haját húzkodják, akik tetszik nekik. A fiúk hülyék, tudom, mert én is az vagyok.

Ha nagyon durvulnának, azért szólj a tanárnak.

2013. dec. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!