Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet túllépni a múlt...

Hogy lehet túllépni a múlt sérelmein?

Figyelt kérdés
Mindenki csak mondja nekem, hogy lépjek túl ezen meg azon, felejtsem el a múlt sérelmeit, lépjek tovább. De hogy? Ezt senki nem mondja. Nektek hogy sikerült?

2013. dec. 3. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem sehogy. Néha úgy érzem, hogy sikerült, aztán 1-2 óra, vagy jobb esetben nap múlva megint ülök az ágyon a sötét szobában, önsajnálatban tobzódva.
2013. dec. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt én is megfigyeltem, hogy vannak depresszív időszakok. A legnagyobb baj az, hogy egy bizonyos személyt nem szembesíthetek a tettével, mert már külföldön dolgozik. Isten lássa lelkem, ha tudnám, melyik városban van, utánamennék és beolvasnék neki.
2013. dec. 3. 23:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudod, beszélni, meg osztani az észt könnyű.

Egy trauma (akár pszichés értelemben is), főleg egy depresszívabb jellemnél nem olyan dolog, amin csak úgy túl lehet lépni.

2013. dec. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert mit tett az a "bizonyos személy"? Ha gondolod privátban meghallgatlak, egyes embereknek jót tesz, ha kibeszélik magukból az ilyen dolgokat...
2013. dec. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most járok pszichológushoz, még csak ismerkedünk a személyiségemmel, de egyszer biztos elkezdjük fel is dolgozni. Egyszer itt valakinek elmondtam, és még örült is neki, hogy mekkora fájdalmat okoztak nekem. Nem értem, hogy lehet valaki ekkora állat, hogy örül más szenvedésének.
2013. dec. 4. 10:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok ilyen van. Főleg itt.
2013. dec. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezért nem mondom el.
2013. dec. 4. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!