Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok jól döntöttem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok jól döntöttem? (akinek van egy kis ideje, csak az olvassa)

Figyelt kérdés

Nos,az utóbbi 1 hónapban két férfi között gondolkodtam,és a napokban jutottam döntésre. Próbálom minél rövidebben leirni a 2 férfival való kapcsolatomat,illetve jellemezni őket.

Tehát az elsővel még csak körülbelül 2másfél hónapja ismerkedtem meg a kollégiumban (mivel egyetemistaként ott lakom),és pár összebújás,beszélgetés,flörtölés után úgymond elkezdődött közötttünk valami,ami jópár szexel is járt.Jó volt vele,de valahogy nem éreztem azt,hogy minél többet akarok vele lenni,úgymond ha együtt voltunk együtt voltunk,ha nem,nem-annyira nem kavart fel,ha nem. Ennek ellenére egyébként nagyon helyes pasi,megis tett volna sokmindent azért,hogy ez köztünk működjön,csak valahogy én éreztem,hogy valami nincs rendben vele kapcsolatban,hogy ebből nem,vagy csak nagyon nehezen lenen a részemről érzések.

A másik pasi viszont teljesen más,eszeveszettül készülődök a találkozásra,izgulok,mielőtt meglátom őt,érzem a hiányát! A kapcsolatunk furcsa,mert annak ellenére,hogy szinte egy helyről származunk,nem nagyon ismertük egymást,mert ő eljárt egyetemre,most meg dolgozni,én pedig otthon voltam (7 év van köztünk). Mára majdnem oda járok Egyetemre ahová ő dolgozni.Az utóbbi 4 hónapban erőteljesen próbálkozik,ami nekem nagyon tetszik.Szinte minden nap irunk,kedveskedik nekem,suliban segit,virágokkal,versekkel halmoz el,kedvemben jár ahogy csak tud.Egyszerűen imádnivaló. Volt már pár találka,de mivel komolyan gondolom vele,még a csókkal is vártam,bár szörnyen nehéz volt.

Valahogy azt érzem,hogy többre értékelem,jobban megbecsülöm a második pasival az ölelést,mint az elsővel már a szexet. A napokban volt vele az első igazi randi (mert előtte még csak együttutazás,stb.),és akkor jöttem rá,ő jobban hiányozna nekem!


Ti mit gondoltok erről az egészről?


2012. nov. 23. 20:03
 1/3 A kérdező kommentje:

Neharagudjatok,hogy kissé hosszúra sikerült,de sehogyse tudtam röviditeni.

Akit érdekel,bátran kérdezhet is :)


Előre is köszönöm a véleményeket :)

2012. nov. 23. 20:07
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudod mit kell tenned. :) Hisz egyértelmű!
2012. nov. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Talán úgy irom,mindig is tudtam valahol,de csak néztem,néztem,de nem láttam a dolgokat. Mára ez már nem igy van.



Egy valamitől viszont félek,ha komolyabbra fordul a pasival a dolog,félek,hogy rá megy a kapcsolatunk majd arra,hogy ritkán fogjuk egymást látni. Jó esetben csak hetente. :( nem voltam még távkapcsolatban,de félek,azzal kezdeni egy kapcsolatot. Mert ő dolgozik,én pedig tanulok,és 100 km van köztünk ha nem vagyunk otthon.

2012. nov. 23. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!