Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha télen...

Miért van az, hogy ha télen nadráf alá veszek fel harisnyát, ha kimegyek akkor jobban fázok, mint az nélkül?

Figyelt kérdés

2013. dec. 9. 07:54
 1/7 anonim ***** válasza:
rossz a harisnyád. 100% pamut legyen, az tartja a hőt. Ha műszálsas a harisnyád, akkor csak beleizzadsz és nem szellőzik jól.
2013. dec. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aha, értem, köszi :)
2013. dec. 9. 07:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is fázok, akármit csinálok. :( Hideg van.
2013. dec. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nekem működik!

Most két 50DEN-es harisnyanadrág van rajtam, melegebb, mint egy farmer. Farmer alá elég egy is, 50-60 DENes. És nem csak a pamut jó. 37F

2013. dec. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
szia 4-es,azt irtad most két harisnya van rajtad melegebb mint egy farmer,akkor csak harisnyába vagy az utcán? miért kell kettő? én elég fagyos vagyok
2013. dec. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A pamut az nem jó. Ha nem akarsz 2 (vagy 3) harisnyanadrággal vacakolni, akkor keress olyat amiben Meryl® Nexten szál van. Ha részletesen megnézed a dobozát, csomagolását, akkor látod, hogy pontosan mi a szál összetétele.


Az ilyen harisnya valóban átveszi a test hőjét, télen melegít, nyáron hűsít. Úgy is szokták reklámozni, hogy klima harisnyanadrág!

2013. dec. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia 5-ös!

Nem az utcáról írok - itthon vagyok :)

Utcán, farmer alá egy is jó még - vagy ha hidegebb van, akkor vastagabb 100-120 DEN.

2013. dec. 11. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!