Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék vastag téli harisny...

Hol tudnék vastag téli harisnyát venni, ami igényes és divatos, esetleg mintás?

Figyelt kérdés

Tehát mielőtt még valaki írná, hogy boltban, erre már én is rájöttem... :)))) Viszont nem tudom, hol kezdjem a keresgélést, vastag, télen is hordható harisnyát szeretnék, ami vagy mintás, vagy kötött mintás stb...A lényeg az, hogy divatos legyen, és igényes.

[link]

Pl. olyasmit, ami a képen van.

A másik kérdésem, hogy hol tudok hosszú, kötött zoknit venni, ami ugyanígy divatos? Sok divatblogon és képen a harisnyára ilyen hosszú zoknit vesznek, ami kilóg a csizma/bakancs alól, és nagyon jól néz ki...:)) Köszönöm a segítséget lányok! :)



2013. dec. 8. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én nemrég vettem nagyon szép mintás harisnyát a kínaiban. Nem sűrűn vásárolok ott, de most nagyon megérte, nagy választék volt, és 2000 forint alatt volt mindegyik és tényleg szépek voltak. De ha hajlandó vagy többet is kiadni érte, akkor ajánlom a calzedonia-t is e ott azért 3-5 ezres árak vannak.

A zoknikérdésre már nem ajánlom a kínait, mert ha azokra a combközépig érő zokninkra gondolsz, akkor a kínaiban csak olyat kapsz ami bevág a combodba akkor is ha vékony vagy . én a h&m ben vettem már több combzoknit is, és nagyon meg vagyok elégedve velük. Mindenképpen megéri a 2-3 ezer forintot. A másik hely ahol pedig a Jpress, ott is ugyan ilyen árban és azok sem vágnak be.

remélem segítettem :)

2013. dec. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat segítettél, köszönöm! :)
2013. dec. 8. 12:40
 3/5 anonim ***** válasza:
A kép speciel pont ebay, de kínaiknál nézz körül tényleg.
2013. dec. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm neked is!:)
2013. dec. 8. 20:19
 5/5 A kérdező kommentje:
Megnézem, köszönöm!
2013. dec. 11. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!