Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért bánnak úgy a dohányosokk...

Miért bánnak úgy a dohányosokkal, mint ha csernobili fertőzöttek lennének?

Figyelt kérdés

Kirekesztés, szankcionálás, piszkálgatás. Ezt csinálja mindig az aljas média. Akik direkt az embereket ugrasszák egymásnak.


Aki nem dohányzik, az nem foglalkozik ezzel. De ha a kövéreket, soványokat, vegetáriánusokat piszkálják majd, az sem tetszik majd nekik ezeknek az embereknek.


Mindezt a dohány hisztériát az EU robbantotta ki.



2013. dec. 11. 19:06
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Csak a saját véleményemet mondhatom.

Engem nem zavar, ha valaki dohányzik, amíg:


Nem gyújt rá a buszmegállóban, főleg nem akkor ,amikor estik. Ez oylan szemét dolog ,amit rühellek. Erre volt, aki azt mondta "Nem tetszik, állj ki az esőbe.". Hogyne!

Amíg a közelekedési eszközökön a kijelölt helyen csinálják, ha pedig nincs, akkor nem.

Amíg nem a szórakozóhelyek, kocsmák... ajtajában lógva csinálják, hogy véletlenü lse tudj úgy bemenni, hogy ne fújják rád 3-4-e na füstöt.

És végül, amíg nem jön be cigivel a kezében a tömegbe kocnertnél, és nem égeti meg a kezed, nayakad, cska mert leszarja, hogy ott vannak mások.


Akik ezeket csinálják, azok idegesítenek. De ezek bunkó barmok. És szerintem a dohányosok is rájuk szólnának és legszívesebben a francba küdlenék őket.

2013. dec. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
72%
Megfordult már a fejedben, hogy más emberek egészségét teszik tönkre? Az, hogy magukkal mit csinálnak, a a kutyát sem érdekli, de jól van ez így, nem tudom az ilyen embereket sajnálni.
2013. dec. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Mindig ez a válasz! Az Európai Unió direkt a "nem dohányzók védelmében" hozta meg ezt a törvényt.


Persze, hogy az emberek ettől fellázadtak. A szemét dohányosok sem olyan rohad*kok, hogy az emberek orra alá fújják a füstöt. Aki ezt állítja, az félre lát.


Az Európai Unió adott egy gyufaszálat, és az emberek ezt meggyújtották.


Mégegyszer, senki nem olyan aljas, hogy a másik orra alá fújja a füstöt. Csak mostmár a nem dohányzók az EU és a média hatására (akik csak szítani tudnak) fellázították az embereket, mint Nelson Mandela tette annak idején.

2013. dec. 11. 19:25
 4/36 A kérdező kommentje:
A nem dohányzók vannak megsértődve? Akkor a dohányosok mit mondjanak, ha piszkálják őket?
2013. dec. 11. 19:26
 5/36 A kérdező kommentje:
Egyébként nemcsak a dohányfüst okoz rákot. A sok permetszer, ennivalókban is vannak rákkeltő anyagok: E412, stb..., ruhadarabok anyagai is okoznak rákot.
2013. dec. 11. 19:39
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdkel, ki mit szív. Csinálja. Azt ne csinálja, amit leírtam. "Senki sme olyan aljas". Szernecséd van ,hogy akkor te nem találkoztál iylennel. Mert én elég sokkal - sajnos.

Ennek ellenére évente 4-5 tahóval mindig összeakadok.

Nekem ez a bajom. De azt hiszem, ez a teljesen alap, és elvárható minimum, hogy iylet ne csináljon seki sem.

2013. dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Te bizonyára csak nemrég dohányzol. Annak idején a föiskolán szabad volt a folyosón is cigizni. Senkinek se kellett a másik orra alá fújnia, mert tele volt vele a levegő!
2013. dec. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Eddig a nem dohányzók voltak telibe sz..rva, mert mindenki jött a "nekem jogom van dohányozni" dumával, most fordítva van, hol itt a gond? :)
2013. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 Salamon Bálint ***** válasza:
100%
Azért, mert büdösek vagytok, és bűzt okádtok, azért.
2013. dec. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
87%

A dohányosok:

nagyarcú, önző, beteg és büdös emberszabásúak,

akiket majd az én adómból fognak gyógykezelgetni és eltemetni.


A szomszédom is sírt-rítt egész életében, hogy semmire sem telik,

közben több garzonlakás árát is elfüstölte!


Majd jött az állandó krákogás, a tüdőrák, az egyik láb amputálása, pár hétre rá a másik lábának a levágása,

majd nem sokkal később a temetése.


EZ VÁR TERÁD IS!

Csak éppen mi fizetjük a "mulatságodat"!!

2013. dec. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!