Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért bánnak úgy a dohányosokk...

Miért bánnak úgy a dohányosokkal, mint ha csernobili fertőzöttek lennének?

Figyelt kérdés

Kirekesztés, szankcionálás, piszkálgatás. Ezt csinálja mindig az aljas média. Akik direkt az embereket ugrasszák egymásnak.


Aki nem dohányzik, az nem foglalkozik ezzel. De ha a kövéreket, soványokat, vegetáriánusokat piszkálják majd, az sem tetszik majd nekik ezeknek az embereknek.


Mindezt a dohány hisztériát az EU robbantotta ki.



2013. dec. 11. 19:06
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajom a dohányosokkal amíg azt nem az én közelembe teszi, de hadd ne szívjam már a sok dzsuvát. Ja és anyám mindig is dohányzott mellettem, nem érdekelte, hogy mindig köhögtem a cigifüsttől. Nem csak az én anyám csinálta ezt, hanem sok szülő is, akiknél vendégségben voltunk..
2013. dec. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

"A dohányosok:

nagyarcú, önző, beteg és büdös emberszabásúak, "

ááááá kicsit sem általánosítás ... Kidófejtenéd, hogy aki dohányzik az miért is lenne nagyarcú vagy önző és beteg? ( büdös se feltétlen de erre azt mondom oké)

2013. dec. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

"...Miért bánnak úgy a dohányosokkal, mint ha csernobili fertőzöttek lennének?"


Szerintem nem ugyanaz a helyzet. A csernobili fertőzöttek nem tehetnek semmiről, a dohányosok saját maguk választották a keresztet, az egészségük károsítását. Csakhogy ezzel másokat is károsítanak, ugyanis a passzív dohányzás károsabb, mint maga a dohányzás. A dohányos persze duplán szív, mert le is tüdőzi, és a passzív füstöt is belélegzi.

Én nem sajnálom a dohányosokat, én is szívtam 13 évig, tudom mit jelent a függőség. De mindig tekintettel voltam másokra közben. Ez az, ami sok emberből hiányzik, ezért rühellik a nemdohányzók a bagósokat. A szüleim is mindketten szívják, semmi nem érdekli őket, "mocskos cigaretta" mondják, de nincs elég akaraterejük leszokni. Ha jön a rák, akkor meg ugye már minek.

2013. dec. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 princess25 válasza:
100%
Az égett ruha vagy műanyag meglehetősen büdös, ugye? Ezt talán még a dohánytól csökkent kapacitású szaglóhámmal is lehet érezni és fintorogni. Na most, ha egyes embercsoportok úgy döntenek, hogy tömegben, iskola előtt, plázák előtt, ahol sok ember megfordul, mindig ilyen "illatú" füstölni valót szívnak, ill. fújnak, mert hogy JOGUK van, akkor bizony mondom néktek, a dohányosok is rájuk szólnának. Pedig füst-füst. Most csak megvetően azt mondják, ne kényeskedjetek. Helyén van ez így?
2013. dec. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

Az Európai Unió azért hozta meg ezt a törvényt, hogy az embereket egymásnak ugrassza, és a dohányosokat kiközösítse.


Minek találták fel a cigarettát, ha most meg már baj van belőle? Tudhatták volna azt, hogy káros, akkor nem gyártják tovább! Persze mindig a dohányos a bűnbak.

2013. dec. 12. 18:33
 16/36 A kérdező kommentje:

Ok! Itt a bizonyíték, hogy az Európai Unió uszította az emberket egymásnak. Miért találták fel a cigarettát, akkor nem választottuk volna!


Miért jajgatnak az emberek, hogy az autók roncsolják a levegőt? És mégis azzal járnak? Közben meg egyre több autót gyártanak, még Magyarországon is van Japán cég.


Nem a fogyasztó a hibás, hanem a gyártó! Ha a gyártó nem gyártotta volna meg, akkor a fogyasztó nem használná! A média, aki hamis hírekkel szintén egymásnak ugrassza az embereket, és az EU!

2013. dec. 12. 18:38
 17/36 A kérdező kommentje:
Innentől a dohányos nem fog segíteni a nem dohányzóknak! E két tábor ketté szakadt! Ha leköpik őket!
2013. dec. 12. 18:39
 18/36 A kérdező kommentje:
Meg rendült a bizalmam a nem dohányzók iránt, ha ennyire utálják a dohányosokat. Ha beszélnek a dohányosok a nem dohányzókkal, ők azt gondolják, dögölj meg, mit érdekelsz engem, te dohányzol!
2013. dec. 12. 18:49
 19/36 A kérdező kommentje:

Sajnos már eljutottunk egy olyan világba, hála a médiának:


-Hé, az ott egy cigány! Fúj büdös! Roh*dt gyilkos!

-Hé, ott egy csendes ember. Te nem beszélsz sokat! Viszlát!

- Hé, emitt egy dohányos! Fújj, büdös, és az arcomba fújja a füstöt! Takarodj!

-Hé, ez egy kövér! Hogy néz ez ki? Hánynom kell!

-Hé, itt egy sovány! Itt maradtál a vonattal? Vagy tápon élsz?

-Hé, ott egy csúnya! Miért nem húzol afejedre zacskót?

-Hé, neked miért nincs okostelefonod? Te maradi lúzer!


Szóval egyre jobban húzunk el egymástól!

2013. dec. 12. 19:07
 20/36 A kérdező kommentje:

A 60-as, 70-es, 80-as években semmi gond nem volt a cigánysággal. Nem loptak, nem gyilkoltak. Valaki valakiket felbégázott, hogy így elmérgesedett a kapcsolat. És szerintem a magyarokat.


Ugyanez van a dohányosokkal is. Annak idején pipáztak, (ami ugye füstölt) mégsem fújjogtak, meg kiabáltak, hogy menj arrébb.

2013. dec. 12. 19:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!