Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért bánnak úgy a dohányosokk...

Miért bánnak úgy a dohányosokkal, mint ha csernobili fertőzöttek lennének?

Figyelt kérdés

Kirekesztés, szankcionálás, piszkálgatás. Ezt csinálja mindig az aljas média. Akik direkt az embereket ugrasszák egymásnak.


Aki nem dohányzik, az nem foglalkozik ezzel. De ha a kövéreket, soványokat, vegetáriánusokat piszkálják majd, az sem tetszik majd nekik ezeknek az embereknek.


Mindezt a dohány hisztériát az EU robbantotta ki.



2013. dec. 11. 19:06
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

"..Nem a fogyasztó a hibás, hanem a gyártó! Ha a gyártó nem gyártotta volna meg, akkor a fogyasztó nem használná!.."


A kereslet szabályozza a kínálatot, és nem fordítva. Más kérdés, hogy mindent elkövetnek, hogy megvedd és rászokj. De ha senki nem venné, nem érné meg nekik gyártani.


A dohányzás káros és sok embernek aki nem szívja, büdös is. Namármost, szerintem a dohányzásra is kellene hogy vonatkozzanak alapvető íratlan szabályok, amik sokminden másra is úgy általában.

Pl. nem köpünk a földre a buszon, vagy zárt térben (ahogy régen szokás volt).

Nem szellentünk (vagy legalábbis próbáljuk elkerülni) társaságban.

Nem böfögünk hangosan, nem turkálunk az orrunkban aztán nem esszük meg, rendszeresen tisztálkodunk, hogy a hónaljszaggal ne üldözzünk el mindenkit aki mellénk ül a villamoson, vagy épp nem fújjuk a másikra a füstöt. Ugyanígy ha dohányzunk, félre kellene húzódnunk, vagy a kijelölt helyen a többi dohányzóval bagóznunk. Ez szerintem egyszerűen jólneveltség kérdése. Az általad felhozott példák "vegetáriánusok, kövérek, soványok" nem hasonlítanak. Ők ugyanis nem ártanak senkinek, és az életvitelükkel nem zavarnak másokat.

2013. dec. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Egyébként nem utálom a dohányosokat, én is sokáig szívtam, És nem tapasztaltam eddig, hogy piszkálnák őket. legalábbis az én ismeretségi körömben nem.
2013. dec. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
A média piszkál állandóan. Tulajdonképpen akik kocsit vezetnek, vagy a gyárkéményekre nem haragszanak ennyire, mint most a dohányosokra.
2013. dec. 12. 22:05
 24/36 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem te tetted fel azt a kérdést amiben ugyanígy nyomatta valaki a cigis-médiás dumát, meg mellette politika, vallás, chemtrail is bejött? :D
2013. dec. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Utáljátok a dohányosokat, mint Hitler a zsidókat! És ezt a média és az EU okozta!
2013. dec. 13. 16:04
 26/36 anonim ***** válasza:

Jézusom, te beteg vagy.

Hidd el, sokkal nagyobb problémákat okoz a média, mint a dohányzás de te pont itt ragadtál le. Nem látsz ennél tovább?

2013. dec. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Fogadjunk te tetted fel ezt a kérdést is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__50763..


:D

2013. dec. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:
100%

"Mindig ez a válasz! Az Európai Unió direkt a "nem dohányzók védelmében" hozta meg ezt a törvényt. "


Azért, mert EZ maga A VÁLASZ a kérdésedre.


"Akkor a dohányosok mit mondjanak, ha piszkálják őket?"


Ők saját maguk választották ezt az életformát, hogy károsítják a saját egészségüket. Nekik kell igazodni azokhoz, akik egészségesek akarnak maradni.


"Egyébként nemcsak a dohányfüst okoz rákot. A sok permetszer, ennivalókban is vannak rákkeltő anyagok: E412, stb..."


A melletted álló dohányfüstjétől nagyobb eséllyel betegszel meg, mintha olyan állna melletted, aki mérget eszik ;)


"Az Európai Unió azért hozta meg ezt a törvényt, hogy az embereket egymásnak ugrassza, és a dohányosokat kiközösítse."


Nem. Az Európai Únió az egészséges emberek érdekeit képviseli, ha már egyes idióták a saját döntésükre mérgezik magukat. Unió nélkül is utálom a bagófüstöt.


"Minek találták fel a cigarettát, ha most meg már baj van belőle?"


Addig azt hittem, hogy csak fiatal dohányos vagy. Most már tudom is, hogy csak simán fiatal, pontosabban gyerek vagy. A dohányzás több ezer éves cselekmény, minden bizonnyal az ősi indiánok fejlett orvostudományuk volt, hogy megállapítsák, találmányuk káros, de csak azért is, tudatosan elkezdték mérgezni velük magukat. Gratulálok. Okos vagy.


"Miért jajgatnak az emberek, hogy az autók roncsolják a levegőt? És mégis azzal járnak?"


Te tényleg ennyire hülye vagy? Autóval jut el mondjuk az élelmiszer abba a boltba, ahonnan te vásárlod az ételed. A cigaretta, az mit is csinál? Ami szükséges ahhoz, hogy életben maradj?


"Innentől a dohányos nem fog segíteni a nem dohányzóknak! E két tábor ketté szakadt! Ha leköpik őket!"


Te meg mélyebbé tetted a szakadékot a normális, és az idióta emberek között.


"A média piszkál állandóan. Tulajdonképpen akik kocsit vezetnek, vagy a gyárkéményekre nem haragszanak ennyire, mint most a dohányosokra."


Dehogynem.


"Utáljátok a dohányosokat, mint Hitler a zsidókat! És ezt a média és az EU okozta!"


Figyu, mindenkinek jogában áll hülyének lenni, de te nagyon csúnyán visszaélsz ezzel!

2013. dec. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Mindig érdekelt, hogy van-e élet az agyhalál után?!


Te vagy rá a bizonyíték, hogy VAN!!!

2013. dec. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Lassan már megutálják a dohányosokat. Mi lesz majd a kövérekkel, ha őket is piszkálgatja a média?
2013. dec. 15. 03:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!