Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Eddig azt hittem átlagosan...

Eddig azt hittem átlagosan nézek ki, de úgy tűnik r_hadt ronda vagyok, hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Feltettem egy random flegma képet netre, hogy véleményt kérjek, de két ismeretlen nem válaszolt pozítívan. Eddig azt mondták akik ismernek hogy szép vagyok, de úgy látszik ezek csak szubjektív vélemények voltak.. ezek után már szégyellek emberekkel találkozni vagy a szobámból ki menni. Az öngyilkosságon gondolkozom. A mai világba egy ronda kinézettel nem lehet semmire vinni. Utálom magam és a tudatot is hogy csak a halállal tudok megszabadulni magamtól. 19L
2012. jún. 24. 22:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
küldj egy képet,megmondom én milyen vagy.
2012. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
De bolond vagy. Két ember véleményére adsz, mert az negatív.
2012. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
nincs szükségem még egy lehurrogásra
2012. jún. 24. 22:30
 4/27 anonim ***** válasza:
Küldhetsz nekem is képet! Egészen biztosan nem foglak leszólni. Ha valami hibát találok, vagy olyat amin változtatnod kell, normális hangnemben leírom. Csúnya ember nincs csak önbizalomhiányos! (Még ha nem is teljesen igaz.) 21/F
2012. jún. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el, ha Mr. Bean is öngyi lett volna 25 évvel ezelőtt...
2012. jún. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Te nem vagy normális :) Linkeld be ide a képet és megmondjuk, hogy milyen vagy de BIZTOS, hogy ronda nem!!
2012. jún. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
ide nyilvánosság elé biztosan nem linkelek be képet
2012. jún. 24. 22:56
 8/27 anonim ***** válasza:
Akkor linkelj privátban.
2012. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

hát hallod én olyan randa vagyok, hogy még a pap is vizipisztollyal keresztelt meg... na és ilyenkor mi van ? semmi ! nem kell komolyan venni ezt a dolgot, tegyél meg mindent amit tudsz természetes úton (értem itt ezalatt pl kis sport, ápoltság ) és add magadat. Hidd el ennyi elég is, lesznek így is bőven emberek akik szeretni fognak. Állásinterjúkról sem dobtak még ki engem, hogy ugyan ilyen arccal hogy merek jelentkezni :D

De gyanítom azért, hogy nem vagy te olyan ronda mint amilyennek képzeled magad, 2 ismeretlen ember nem válaszolt pozitívan? hűha akkor már a maradék 9.643.345.126 ember közül mindenki más így lát téged ?

2012. jún. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:

Nehogy már ilyen hülyeségen törd az agyad!Hidd el,egyszer találsz egy olyan társat akinek Te leszel a leggyönyörűbb.19 éves vagy,legszebb korod éled.Annyi szép emlék vár még rád.Most lehet hogy mélyponton vagy,de nem jelenti azt hogy ez így is marad!Az emberek taplók,alapjáraton a nők köcsög,irigy g*cik(sajnos)akik ha meglátnak egy szép "vetélytársat"akkor megpróbálják minél jobban lerondázni,elvenni az önbizalmát.A férfiak meg nem egyszerűen borzalmasak.De egyszer odaszegődik melléd egy egy hűséges pasi,és boldog leszel!

Lásd meg az Élet szép odalát!Mert az Élet egy csomó lehetőséget kínál Neked,ezért ne dobd el magadtól!

2012. jún. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!