Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ronda vagyok. Ha tükörbe...

Ronda vagyok. Ha tükörbe nézek sírnom kell a kinézetemen. Lesz valaha barátom?!? Aki elfogad ilyen rondán?!

Figyelt kérdés

Sírhatnékomvan amikor tükörbe nézek(már párszor meg is tettem...)

Suliba sincs kedvem menni...sőt van amikor úgy érzem élni se nagyon akarok..mert bárhova megyek mindenki tök szép én meg ott vagyok..egy genetikai selejtként...egyedül a szemem színe tetszik de a szemem magam nem mert olyan mintha mindig táskás lenne...

Lesz valaha nekem barátom?! Mert akkor legalább lenne valaki akinek nem számít,hogy nézek ki...bár lehet meg sem érdemlek egy fiút se mert csúfoskodnék ott mellettük...

15éves vagyok..de mindenki azt mondja kislányos az arcom és olyan 12nek nézek ki...nem tudom ez pozitív vagy negatív de még rondábbnak érzem magam emiatt...


2013. máj. 8. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Én is ugyanilyen helyzetben vagyok csak fiúban :D Hiába vagyok rendes nem kellek senkinek mert iszonyatosan ronda vagyok


Na mindegy,azért kíváncsi vagyok rád.Ha akarsz küldhetsz privátban képet magadról és mondhatok véleményt,lehet hogy csak túlzol

2013. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Najó szerintem hagyd abba az önsajnáltatást és szívj magadba önbizalmat...
2013. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt, fogadjunk te is csak egy átlagos nyavalygós tinilány vagy, még a legszebbek is azon nyavalyognak hogy milyen csúnyák... talán tegyél érte hogy jobban nézz ki ha valami nem tetszik magadon és kész. Más sem szépnek születik, a legtöbb esetben. Én sem voltam szép amíg nem tettem érte semmit. Nekem is táskás a szemem gyárilag, na és? Ettől még nem vagyok csúnya, ahogy gondolom te sem, max elhanyagolod magad azért érzed így, vagy nem előnyös a hajad, sminked, stb.
2013. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok egy nyavajgós tinilány..vagy lehet az vagyok de szép az biztos nem..sajnos...nem sminkelem magam mert az sem segítene szerintem..de ha elkezdem mivan ha mindenki majd azt mondja:nézd már sminkeli magát a rondaság...

És még mellem sincs csak kicsi...a nagymellű lányoknak legalább a mellét szépnek tartják..

2013. máj. 8. 21:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Képet nem küldesz magadról,a tanácsokat nem fogadod meg,akkor mégis mi a jó édes lótúróért írtad ki a kérdést?Abban reménykedsz hogy majd jön egy jóképű lovag és összejön veled?Így nem tudunk segíteni.Saját magad ellensége vagy!
2013. máj. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Így nem lesz sosem. Majd ha nem egy depressziós kis hisztis lányka leszel akkor lesz. Ja és egy jó smink, arcodhoz illő haj, alakodat kiemelő ruha és sport csodákra képes. Olyan csúnya lány akit nem tud szép vagy legalább átlagos lenni nagyon ritka. Ha duci vagy, sportolj. 15 évesen nekem is mindenki beszólt hogy milyen csúnya vagyok, az egész osztály rajtam röhögött szó szerint. 20 évesen meg már nagyon sok srácnak bejöttem, nem épp csúnyáknak. Úgyhogy nyugodj meg nagyon sokat fogsz még változni.
2013. máj. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Menny el kozmetikushoz,szedesd ki a szemöldököd és bizd rá hogy milyen legyen,menny fordászhoz és olyat csináltass ami joláll.Tegyél egy kis sminket és öltözz fel jól,senki sem ronda! Lehet ha nemvagy szépségkiralynö de tegyél azért hogy ápolt legyél,nem érsz azzal semmit hogy ide kiirod hogy ronda vagy.Legyen önbizalmad.Ne törödj azzal hogy majd mitszolnak ehez,hiszen ezek csak irigyek lesznek hogy fejlötsz.Nekem is volt amikor elöször melltartot tettem,meg elöször átmentem egy ilyen változáson pletykáltak de mindenki kinövi és végül saját magad leszel.Azt tedd ami neked jó és ne figyelj az irigyekre!
2013. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Úgy bírom, amikor írják, hogy "legyen önbizalmad!"... De mégis hogyan? Ha eddig se tetszettél magadnak, akkor amiatt fogsz, hogy valaki leírta ezt a két szót!? Amúgy hidd el, nem vagy ezzel egyedül. Hasonló cipőben járunk, én is folyton arra gondolok, hogy lesz-e valaha barátom. (Kizárt)

15/L

2013. aug. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem túlzol egy kicsit? Túl kritikus vagy magaddal szemben. Nem hinném, hogy csúnya vagy, csak bebeszéled magadnak. Kislányos vagy? Bizonyára későn érő típus vagy. Még sokat fogsz változni, nőiesedni meglátod. Fel a fejjel! Ha gondolod küldj képet. Így látatlanba nehéz véleményt mondani.
2013. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Nem csak te vagy ezzel így, én is kb. ilyen cipőben járok.

Az valóban segít, ha kicsit sminkelsz vagy jól álló hajat vágatsz magadnak és hozzád illő, neked tetsző, jó ruhákba jársz (saját tapasztalatból mondom, rajtam is segített egy nagyon kicsit)

2013. aug. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!