Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen "embereknek" mi...

Lucina666 kérdése:

Az ilyen "embereknek" mi bajuk van, mégis mit várt?

Figyelt kérdés
29 éves fiúcska úgymond. Szülei már idősek-betegesek de ő nem dolgozik és nem azért mert nem lehetne, lenne ezer lehetősége, de jobb otthon ülni és gépezni. Sőt, még azt mondja az anyja-apja, nem is kell dolgoznia, bukdácsol a tag egyetemen össze-vissza, egy rakás szerencsétlenség. Nem mintha gazdagok lennének. Igénytelenül hatalmas feje van, amiről tehet, mert csak a bazinagy feje látszik, alig 50 kg/kb. úgy 175-180 cm pasi létére mert kajára is alig-alig telik. Oké, én se vagyok dagadt, de eszek rendesen és nem csak a dinnyefejem látni, szal. Lényeg hogy közülünk összejött egyik csajjal ez a palimadár. A csaj dobta persze még mielőtt valami alakult volna lakótársak voltak de amúgy ez a tag keresztény, mi meg pogányok. Most ez nem lenne baj, nem azért, hogy kötekedjek, de ezek fanatikusok. A csaj adott kölcsön többször ennek a szerencsétlen pasinak, vagy nem tudom minek nevezzem, inkább kriptaszökevény-féle. Soha nem adta meg a tartozást, nem kell mondani, ennek ellenére hangoztatta hogy ő milyen jó ember. Szerintem ez már az emberi fajra is sértő, de még hogy jó?! Kérte a nő, adja oda a lóvét, mert már eltelt sok idő és ráadásul a lány beteg lett, kellett a pénz gyógyszerre. Vagyis kellett volna, mert közölte a tag, hogy imádkozik érte. Ez most komoly?! Hogy lehet ennyivel elintézni, bezzeg ha ő lett volna beteg, nem hinném, hogy csak a templomban ülne ingyen. Vagy fanatikus keresztényeknek más vallású tökmindegy hogy megdöglik vagy nem? Ráadásul segített is rajta többször a lány. Namindegy megoldottuk. De a csaj már eléggé ki volt készülve és hangsúlyozom, SOHA de soha, nem mondta ennek a kriptaszökevénynek, hogy valaha szeretni fogja, vagy vele akar élni, szóval, értitek, nem hitegette. Csak nem ilyennek ismerte meg, de már az elején közölte hogy neki nem jó ez így és nem tudja megszeretni, és mondta is neki, hogy mi a gond vele. Ami nem csoda. Ezek után hozzánk költözött a nő. Erre meg zaklatott a tag telón minket, rám is haragudott, hogyha nem lennék akkor nem jött volna ide a nő. Meg hogy "nem igazság" hogy otthagyta, dehát mit etgyen, az ilyet nem lehet megszeretni, nemtudom kinek sikerülne? Már másik kapcsolata van a lánynak, amit megpróbált tönkre tenni ez a féreg, össze-vissza hazudgált, nemhogy megköszönné, hogy valaki segített neki annakidején. Namindegy ez nem sikerült de csúnya húzás volt. Szánalmas és undorító ez az "ember" én else hiszem, ha nem látom, hogy ilyen van. Plussz szerinte ő maga jól néz ki, pedig olyan , mint drágaszág a Gyűrűk urából, és nem ám betegség miatt, vagy stb. Hanem mert igénytelen még egy kis kajára is összeszedni valamit. Ja és az állatainak se ad enni, de ezen már nem is csodálkozom. Mikor eljött a csaj akkor meg csak sírni tudott és úgy általában mindenen bőgött állítólag, hát én el is hiszem amúgyis gyakran ordibált, mint valami idóta gügyögött ez is, hát már ettől vérnyomásom a plafont veri,hogy lehet ilyen nőnek is rossz rinyáló kis punika . Szóval valaki hogy várja el a másiktól, hogy dolgozza ki a belét, miközben ő ül otthon és hogy akarhat kapcsolatot ha ennyire szánalmas és undorító? Mit gondol az ilyen magáról, hogy el van szállva? Mégis milyen értéke van? Talán elmebeteg az ilyen? (bocs ha hosszú, de nem értem az ilyet, meg vagyunk lepve :)
2013. dec. 18. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez az undorító tömény fröcsögés nem vet túl jó fényt rád.

Őt nem ismerem.

Rólad van csak véleményem.

2013. dec. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kötelező elolvasni! Köszi.
2013. dec. 18. 08:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Remélem nem maradt bent gondolatod ezzel kapcsolatban. Megnyugodtál, szép az élet stb.stb.


Tényleg tömény fröcsögés volt ez nem más, olyan amire válaszolni se lehet, mert kérdés sincs benne igazán.

Azt ne várd, hogy veled együtt szidjuk.


Azt viszont nem értem, hogy miért foglalkozol vele egyáltalán, ha ennyire irritál. Mi közöd van neked ahhoz a fiúhoz, és ahhoz a lányhoz főleg úgy, hogy a lánynak más kapcsolata van. Ott a palija, majd ő harcol ezzel a kis szerencsétlennel ha akar.

2013. dec. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha nem lenne közöm, de gyakran panaszkodik a csaj,nem tette túl magát rajta,azóta ki se mozdul, nem bízik senkiben. Hát kérdés, hogy mi baja van a pasinak. Nem tudok rá mit mondani.
2013. dec. 18. 09:15
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
mi közöd van máshoz,persze téged figurázna ki valaki itt,vérig lennél sértődve,kretén!
2013. dec. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem lennék. Engem is kifiguráztak már itt, na és? Vegyél be egy xanaxot , ha idegbeteg vagy, ennyi és olvasd el (vagy ne). Habár már értem hogy ez természetes és ilyenek vagytok sokan, ha ez így helyénvaló, stb. undorító...
2013. dec. 18. 12:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Neked kéne egy xanax, mert nem fogod fel, hogy vannak ilyen emberek és attól, hogy kiborítod ide a lelked, ő nem fog megváltozni. Innentől ez töménytelen fröcsögés. Ő meg egy szar ember.
2013. dec. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
véletlenül szaladtam bele ebbe a kérdésbe, de hát tényleg csak odáig lehet olvasni, hogy "igénytelenül hatalmas feje van", innentől nem lehet komolyan venni semmit, megaLOL. a kérdező is kb. olyan kategória lehet, mint akiről ír. de hát nem csoda.
2014. ápr. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!