Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megrendezett volt a ValóVilág?

Megrendezett volt a ValóVilág?

Figyelt kérdés

Rendben, lehet én vagyok lemaradva, de eddig nem foglalkoztatott a kérdés.

Most viszont felmerült bennem az a kérdés, hogy hogyan tudnak megrendezni olyasmit, ami 24 órából 24-ben pörög , ráadásul iszonyat buták sokan , meg sem tudnának tanulni annyi szöveget.

Vélemény ?


2013. dec. 20. 11:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Maguk a feladatok, a helyzetek abszolút megrendezettek.

Ennek a műsornak szerkesztői vannak, a főfőfőszerkesztő szerintem Schiwert-Takács László, az RTL Klub kreatív producere, de nyilván - mivel multicégről, sőt, mamutcégről van szó- ezer meg egy beosztottja lehet, akik a háttérstudió mikrofonján keresztül irányítják és a kamerákon át 24 órában folyamatosan figyelik a lakókat.


Azt viszont nem hiszem, hogy mint egy színházi darabban, vagy egy filmben, betanult szereposztások lennének, mert 2 hónapnyi szöveget (amiből jó 8 óra éjjeli élő kamerás adás, vagy ha nem is élő, talán 1 órával van csúsztatva, késleltetve) nem lehet betanulni... pláne nem lehet ilyen "zokniagyúakkal" betaníttatni...mint akik ott vannak...

2013. dec. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy egész nap pörög? A legutolsón nem is volt élő közvetítés, csak összefoglalók.


Egyébként feltételezhetően megkapják, hogy mi legyen a mai dráma tárgya, ki kivel és min különbözzön össze, hogyan szavazzanak, és ez alapján mindenki eljátssza a szerepét. Nem szövegkönyv van, hanem alapból ilyen debil szövegkörnyezethez szoktak már, tehát nem nehéz adni a szerepet.

2013. dec. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
amilyen primitív,és iskolázatlan embereket "válogatnak" be,ezt nem kell megjátszani túlzottan,most arról,hogy előre megvannak -e tervezve a szituációk,és egész nap azt az 1-2 órányi "vágható" anyagra gyakorolnak-e,az operatőrökkel,az nem kizárt....
2013. dec. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#1- Igen, a feladatok és helyzetek tudom, hogy megvoltak rendezve, ez le is jött. Mármint ami egyértelmű volt.

De az ilyen például, hogy a konfliktusok ? Azokból már nehezebb következtetni, hogy most akkor megrendezték őket vagy azok tényleg összekaptak egymással.

2013. dec. 20. 11:28
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem volt megrendezve, csak direkt olyan embereket válogattak össze, akik balhézni fognak. Összezárnak 10-en nemtudomhány egyenként is elviselhetetlen embert és nem kell ahhoz semmi forgatókönyv, hogy öljék egymást.
2013. dec. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Akvyr : " Nem szövegkönyv van, hanem alapból ilyen debil szövegkörnyezethez szoktak már, tehát nem nehéz adni a szerepet. " - Pont erre gondoltam én is :))


Amúgy nem , tényleg nem tudom biztosra a 24 órás dolgot, csak mintha mondták volna mások, hogy nézték élőben bármikor az adást.

2013. dec. 20. 11:29
 7/16 A kérdező kommentje:
#3 , #5 - Ja ja , igazatok van.
2013. dec. 20. 11:29
 8/16 anonim ***** válasza:
Nyilván voltak maguktól is konfliktustok (hiszen ők is jól tudják, azért vannak benn, hogy az esti összefoglaló ott tartsa a nézőket, tehát kell a tartalom), de ezt szerintem simán generálták mesterségesen a műsor készítői ha nem volt elegendő feszkó.
2013. dec. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz, mint az Éjjel-Nappal Budapest. Primitív embereknek nem nehéz előadni a hülyét meg hogy aznap ki, ki és miért utál vagy fúrkál. Olyan alap gyökér szerepeket előadni, minthogy én vagyok az atyaúristen frankócsávó, aki minden csajt meghúz vagy a tipikus szarokmindenbe, egy fecnit nem rakok arrébb karaktert bárki elő bír adni. Ezek mind sablonjellemek, akik random hülyeségeken képesek elkezdeni nyírni egymást.
2013. dec. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Igen, szóval végül is én is arra a következtetésre jutottam, hogy az alapvető primitívség és a megrendezettség ötvözete volt az egész.

Tehát adni kellett alá a lovat, de az alapanyag már megvolt úgyis.

2013. dec. 20. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!