Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megrendezett volt a ValóVilág?

Megrendezett volt a ValóVilág?

Figyelt kérdés

Rendben, lehet én vagyok lemaradva, de eddig nem foglalkoztatott a kérdés.

Most viszont felmerült bennem az a kérdés, hogy hogyan tudnak megrendezni olyasmit, ami 24 órából 24-ben pörög , ráadásul iszonyat buták sokan , meg sem tudnának tanulni annyi szöveget.

Vélemény ?


2013. dec. 20. 11:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A konfliktusokról meg annyit, hogy a legnagyobb konfliktusok megfigyelésem szerint az összedolgozós "játékok" kapcsán, meg "büntik" idején vannak, amikor be kell osztani nagyon kevés kaját, meg vannak vonva (legalábbis elvben) a luxusok, stb.


Mivel az életben(a való,"kinti" életben) egyik se él ilyen körülmények között - ha élne, kérdem én minek jelentkezne "majomkodni"?, ezért egy jacuzzi használati tilalmán,és hasonlókon összeveszni amúgyis művi, csinált dolog...

2013. dec. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen, a dőzsölés aztán ment....érdekes amúgy, hogy ha az emberek kapnak egyik napról a másikra olyan körülményeket, amelyekben soha nem volt még részük, akkor nagyon hamar megszokják és úgy viselkednek, mintha az lenne az alap és nekik az természetesen járna , pedig odahaza addig egy szelet kenyeret ettek ebédre.
2013. dec. 20. 11:47
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ezek a bolond emberek adják magukat, nem kell megrendezett hülyeség. Egyik hülyébb, mint a másik.
2013. dec. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ja meg azt hozzátenném, hogy nem ment ám 0-24-ben a közvetítés, az aznapi eseményekből is mindig egy összevágott videó volt és annyi. Tehát bőven akadhatott idő arra, hogy "tanulják az aznapi szerepet", ki mit csináljon, hogy beinduljon valami vita éstöbbi. Minden más meg jött az emberi ostobaságból.
2013. dec. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Jól leírták ,egyrészt direktbe üresfejű bunkókat válogattak be ,másrészt az alapkonfliktusokat ,a ki kivel jöjjön össze dolgokat, a nagy műbalhékat külső utasításra tették.


Ha normális, kulturált emberekkel ,nem ösztönállatokkal töltenék fel a "villát" akkor se komoly konfliktus se hirtelen jött szerelmi szálak meg digidugi nem lenne és akkor a sok proli elunná magát a tv előtt, csökkenne a nézettség nem dőlne a pénz.

2013. dec. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm x-factoros és már a kezdektől fogva tudta, hogy ki fogja megnyerni..:D A Valóvilág meg egyszer a vége előtt 2 hónappal kipostolta a nyertest véletlen(persze azonnal törölték)

Azért ez így elég ciki. Én másra költeném a pénzem a helyetekben:D

2013. dec. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!