Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Láttátok ezt a videót? Szerint...

Láttátok ezt a videót? Szerintetek ez igazi vagy csak megrendezett?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 8. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem megrendezett és az anya nem színész, akkor az anya helyében addig ütném a rendezőt, amíg szuszog. Komolyan mondom! Nem túlzok, én félholtra verném! Nagyon-nagyon-nagyon komolyan nekiesnék és aztán ezzel a lendülettel beperelném! Ez nem vicces, a lehető legkevésbé sem!
2013. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel, maximálisan.
2013. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tuti kamu.
2013. nov. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem, hogy megrendezett.

Úgy beperelném a helyükben a céget, hogy belerokkanna. Hogy véletlenül sem venném meg ezután a videó után a terméküket az tuti.

Nem normálisak. Komolyan lehet ennyire elkeseredett egy marketinges, hogy ilyet talál ki.

2013. nov. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még a gyerek sem látszik, az is csak egy baba, egyértelműen megrendezett videó.
2013. nov. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 3 évben még egyszer sem káromkodtam gyk-n, de most hosszabban is megtenném... ennél nagyobb g*ciséget nehezen találhattak volna ki... remélem kamu.



de hogy legyen egy vicces is: [link]

2013. nov. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ez kiverte a biztosítékot, addig rugdosnám őket amíg van erőm, de az összes tapsolót is.
2013. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A másik viszont marha jó.:))))
2013. nov. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, amúgy egyrészt nem hiszem, hogy így reagálna egy anya, mint a videón lévők, hanem elkezdene teljes erejébúl rohanni a baba után és ordítana (csak ugye azt nehezen vették volna az álló kamerával)


Nomeg a babák beszoktak lenni kötve, itt meg csak kikapja a jól bebugyolált csomagot és rohan...


Szóval azért igencsak gyanús hogy megrendezett, de ez semmit nem változtat a véleményemen... tényleg sok mindennel lehet viccelni, de ez nem az.

2013. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is az jutott eszembe, hogy egyik baba sincs becsatolva, és hogy teljesen életszerűtlen, ahogy az anyukák reagálnak. Szerintem is kamu videó.
2013. nov. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!