Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez a teszt már...

Szerintetek ez a teszt már kimutathatta a terhességet?

Figyelt kérdés

X-epil csináltam tegnap nem reggeli vizeletből,mert már nagyon ideges voltam.Szedek fogamzásgátlót elég régóta,csak egyszer kimaradt egy szem ,de másnap bevettem és emiatt nem tartottam a tablettamentes napokat,hanem szedtem tovább. A párommal dec 14én voltunk együtt akkor élvezett belém ,és tegnapi teszt eredménye negatív volt,de mostani vasárnap is együtt voltunk ,de azt mondta akkor nem ment belém.

Már kimutatja a teszt a terhességet?



2013. dec. 24. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyik együttlétből létre jövő terhességet sem mutatja még ki a teszt, de ne parázz szerintem!

Mennyi idő múlva vetted be a kimaradt tabit? Mert ha 12 órán belül, akkor ugyanúgy kifejti a hatását!


Boldog Karácsonyt :)

2013. dec. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az utolsó héten maradt ki az a szem, igaz?

Azzal, hogy szünet nélkül szedted, megmaradt a védelem. Ne aggódj, helyesen jártál el!


Egyébként tényleg nem mutatná még ki. Legalább 14 nap kell, főleg, hogy az X-epil 25-ös érzékenységű teszt.

2013. dec. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi egy kicsit megnyugtattál.
2013. dec. 24. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!