Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltak arról, hogy...

Ti mit gondoltak arról, hogy valakinek 2 ember a példaképe (többi lent)?

Figyelt kérdés

2 ember a példaképem de nem úgy, hogy külön-külön hanem egybe amikor a barátság összeköti őket úgy egybe vannak akkor érzem, hogy ők együtt a példaképeim. De ha külön vannak pl.: "L" egyedül csinál videót, "I" is egyedül csinál videót akkor semmi különleges nincs a videóban. De ha "L" és "I" közösen csinálnak videót ahol nevetnek, hülyéskednek meg a többi ott valami megfog abban a videóban. Lehet, hogy azért van, mert "L"-ben az egyik énem találtam meg: a stílusom, bolondság, "I"-ben meg: bolondság és az erős barátsági kötelék.

Ez jelenthet valamit, hogy én kettő emberben találom a példaképem egybe rakva vagy csak puszta véletlen? Vagy ő nekik jelenthet ez valamit, hogy ők így egymásra találtak?

Amúgy az L nő az I meg férfi és csak barátok és szoktak videót készíteni. Köszönöm a válaszokat.


2013. dec. 25. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
jaj, ne már, most ki van kivel? L, I, mit videóznak, mi van????
2013. dec. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én értem, hogy mit mondasz, de szerintem ez hülyeség.
2013. dec. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!