Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az normális,...

Szerintetek az normális, amikor egy 13 éves lány a közösségi oldalakra pózolva teszi fel magát egy fényképen, a falra a titkos szerelmének írkál és magyarán mondva már kufircolna?!

Figyelt kérdés
Szerintem ez egyáltalán nem normális!
2013. szept. 20. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Szerinted miért nem normális? 13 évesen lehet már szülöképes is, vagyis biologiailag teljesen érthetö a dolog.
2013. szept. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Valahol normális, bár szerintem se jó. Gondolj bele. Ebbe nőnek fel. Mi is úgy akartunk hasonlítani a nagyokra, hogy átvettük a viselkedésüket, a szokásaikat. A mai kislányok se tesznek mást, csak előttük nem a padon beszélgetős cigizős példa van, hanem a r.c fotók a neten.

Csak nagyok akarnak lenni mint mi annak idején. A mi nem változott, csak a hogyan. Gondolj bele, hogy amiket Te csináltál, azt se tartották helyesnek a Te szüleid. No meg ezek a gyerekek is háborogni fognak amikor az Ő 10 éves lányuk majd ennél is durvábban nyilvánul meg 20 évnyi változás után.

2013. szept. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát a mi falunkban a lányok nem nagynak akarják magukat mutatni, hanem annak is érzik magukat, mivel már találkoztam egy olyan esetel itt hogy egy 14 éves lány a saját anyja urát csábította el, és most a pasi az anyjával is eggyüt va meg a lányával is!
2013. szept. 20. 11:38
 4/7 anonim ***** válasza:
"már találkoztam egy olyan esetel itt hogy egy 14 éves lány a saját anyja urát csábította el, és most a pasi az anyjával is eggyüt va meg a lányával is!" Az ilyenek számomra mindig is nagyon gyanusak. Honnan bizonyosodtál meg erröl? Vagy csak hallottad a szobeszédet és azonnal itélkezel?
2013. szept. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem normális, nem vagyok idős (huszonéves ) de már nekem is azt kell mondanom "az én időmben bezzeg...".

Mert amikor mi 13 évesek voltunk, maximum sulibuliba mentünk este 10 ig, nem hajnalig kocsmázni meg discoba.

Normálisan neveltek a szüleim, és odafigyeltek rám, amit sok szülő elmulaszt mostanában.

Egy 13 éves lány talán testileg már érett, de érzelmileg még nem, és nekem nagyon furcsa, hogy kvázi kislányok úgy szexelnek, mintha az csak egy szükséglet kielégítésére szolgálna, mint amikor eszik vki, mert éhes. Aztán mikre 20 évesek lesznek, kiégnek és lelkileg tönkremennek.

2013. szept. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván abszolút nem normális a jelenség,maximum az,hogy szerelmes.Viszont ez a mai világ velejárója,ők így akarnak gyorsan felnőni.
2013. szept. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem normális , de a mai kornak sajnos megfelel, egyre többen hiszik azt h csábító pózokba kell vágják magukat a facen és akkor népszerűbbek lesznek.


Pedig max egyszer hazsnálatos ribinek nézik majd..

2013. szept. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!