Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha valaki rendszere...

Miért baj, ha valaki rendszeresen gatyában vagy meztelenül mászkál a lakásban?

Figyelt kérdés

Ennél a kérdésnél akadtam fent ezen a témán:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..


Nem értem. Ha egy pár kettesben él (gyerek nélkül, és nem szülőknél, hanem teljesen önállóan), akkor miért okoz ilyen óriási problémát?

Vagy csak én gondolom úgy, hogy fiatalként még mókás és izgalmas dolog, egy több éves kapcsolatnál is, ha legalább otthon az ember megszabadul minden ruhától, amikor a párjával van? Ebben mi olyan hatalmas bűn? Többen írják a válaszolók közül is, hogy "nem, sose szokott gatyában mászkálni"

Vagy csak mi vagyunk ennyire furcsák?


2013. dec. 3. 08:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Én sem szívesen nézegetnék egész nap egy lankadt péniszt. Egy alsógatyát igazán ki lehet bírni.
2013. dec. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

A gatya meg a meztelen más, bár engem egyik sem zavarna.

Párom rendszerint gatyában van otthon még most is, ha melegebb van. Jól néz ki, nem plöttyed, nem zsíros.

Aki párja ilyen, azt elhiszem, hogy nem szívesen nézegeti, de ha jól néz ki, miért ne?

2013. dec. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk van gyerek . (8 éves) ,és bizony nálunk az a megszokott,hogy itthon a párom mindössze egy bokszerben van ,vagy + egy póló alváshoz. Nem zavar egyáltalán ,nem követ el főbenjáró bűnt vele . :-))))
2013. dec. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Tica0121 ***** válasza:
89%
Semmi bűn nincs benne és nem csak Ti agytok ilyen furcsa pár. Mi is! :) Meg sokan azok közül is, akik tagdják! Van egy 4 hónapos kislányunk, ettől függetlenül a férjem gatyában, én bugyiban és melltartóban mászkálunk. SŐT!!!! Fürdés után meztelenül is szoktunk lenni. Ha nagyobb lesz, akkor biztosan változni fog, mármint a pucérkodás, de azért nem fogunk nyakig felöltözni. És mivel én imádom a férjemet, ő pedig engem, így nem zavaró a másik testi hibája (szülés utáni plusz kilók, kötényhas) vagy a lankadt fütyi!
2013. dec. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Nektek mókás, másnak nem. Te miért foglalkozol azzal, hogy mások szerint ez hatalmas bűn? :)


Most éppen nincs ki előtt meztelenkednem, de egyébként sem tettem, amikor volt. Minimum alsógatya.

Szerintem nem hatalmas bűn egyáltalán, hogy mások meg meztelenül flangálnak otthon. Sőt pont nem akarok arról tudni, ki hogyan lézeng a lakásában, nekem ez a "túl sok infó" esete :D

2013. dec. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Zoli7754 ***** válasza:
61%

Szerintem nem kéne hogy baj legyen, amíg visszatudja tartani az ember a pisit és a kakit.:) Ki tudja , hogy kinél miért okoz ez gondot (ha gondot okoz).No és akinek gondot okoz , vajon tudja e saját maga az igazi okot?Az igaz, hogy szinte bármilyen kérdésre tudunk válaszolni mi emberek, kérdés, hogy valóban meglátjuk e a valós összefüggéseket.

Talán sokunknál kényes kérdés a meztelenkedés , mert gyakran a szexualitással hozzuk kapcsolatba, és bizonyára van egy csomó elfojtás bennünk ezen a téren. Valójában szerintem abból sem kéne problémát csinálnunk ha az emberek, ha úgy tartaná kedvük akár az utcán is meztelenül járkálnának.Ha ennyire megkülönböztetünk bizonyos testrészünket a többi testrészünktől, akkor bizonyára a gondolkozásunkkal van valami baj.Ezzel nem azt akarom mondani, hogy aki nem mászkál otthon meztelenül azzal valami baj lenne.Bizonyára sokan vannak akik nem járkálnak otthon meztelenül, de ha éppen úgy adódna nem okozna problémát nekik a meztelenkedés.

2013. dec. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

Én sem értem.Nyáron még bugyi-gatya sincs rajtunk,amint hazaérünk,vetkőzünk meztelenre.

Télen én fázós vagyok,így felöltözöm 23-24 fokban vagyunk,páromnak ez már sok,így ő télen is egy szál boxerban,vagy annyiban sincs.

Engem nem zavar,őt én vettem rá,előtte kényszeresen öltözött fel pl szex után is,ő olyan családból jött,ahol tabu a meztelenség. (pl ezért is utálok a szüleinél aludni ha megyünk,ott még pizsamában sem lehet mutatkozni)

2013. dec. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem embere válogatja, hogy ki mit és mennyire tekint tekint megszokottnak.


Nem tartom bűnnek, de bizony engem nagyon zavar, én rá is szólok a férjemre minden alkalommal, ha elfeledkezne magáról, hogy öltözzön fel. Ha egy nő nem mászkál otthon egy bugyiban vagy melltartóban-bugyiban, akkor egy pasi legyen annyira kulturált, hogy felvesz egy rövidnadrágot, és nem gatyában vagy boxerben pózol.


Ja, mielőtt elfelejtem: ha gyerek is van, akkor kétszer tessék ezt meggondolni, hogy a gyerek előtt hogyan mászkálsz, mert incesztuózus (szexuálisan zaklató vagy nagyon mélyen megzavaró) hatása lehet a személyiségfejlődésre nézve.

2013. dec. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

Én sem értem...

Én kifejezetten szeretem, ha a páromon nincs semmi...

Evéshez mindig magunkra kapunk valamit (ez inkább megszokás, otthon gyerekkoromban nyáron bikiniben voltunk egész nap, de evéshez egy pólót mindig venni kellett, férjemék sem ültek "meztelenül" asztalhoz)

Plusz a kanapét nyárra mindig letakarom ...ne izzadjuk össze a kárpitot, nem mintha tudná akarki is, hogy meztelenül szoktunk ott ülni, de csupasz fenékkel azért mégsem. Bár én az utcai ruhámban sem ülök rá..persze a vendégek igen..

2013. dec. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%

Ui...


Jah természetesen nem csak a férjem van alsóban, vagy nélküle, én is trikóban és bugyiban vagyok, ha a hőmérséklet engedi, nyáron bikiniben, vagy csak bugyiban...



A pedig szomorú, ha a párunkat nem szívesen nézegetjük meztelenül, ha plöttyedt, ha nem ...ez a 2.-nak szól..

2013. dec. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!