Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Már vagy kétszer beszólt és...

Már vagy kétszer beszólt és kezd idegelni. Melóhelyen van egy 23 éves srác, és nem vmi tolerancia gazdag. Kétszer történt 3 hétben olyan hogy kérdeztem vagy tettem olyat, amit NEM DIREKT tettem (apróság) és beszólt, hogy okosan.19 vok. ötlet?

Figyelt kérdés
Érdekes h akk csak ha nincs ott a főnök+senki. nem vok vmi erős fizikumú sajnos, könnyebb fizikai melozunk. ő azért erősebb sztem. Meddig nyeljem el? nem akarok vitát, munkahelyem meg kell tartani a pénz kell. Mit tegyek?

2013. dec. 13. 10:21
 1/3 Shai-Hulud ***** válasza:

Ennyit szólt be, hogy "okosan"???

Szerintem nyelj egyet, mert ha tettél olyat, ami nem direkt volt, akkor igaza van.

2013. dec. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit csak, hogy okosan? Ez semmi. Ha még még te magad is tudod, hogy nem jól csináltál valamit, akkor inkább a saját dolgaidat kellene nyelni, nem egy szót mástól... És ha könnyebb fizikai munkát végeztek, mi köze hozzá, hogy ki milyen fizikumú.
2013. dec. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább te nem vagy valami "tolerancia gazdag".
2013. dec. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!