Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek helyes, hogy...

Szerintetek helyes, hogy bátyám és osztálytársai szétvertek egy gyereket, mert folyton kigáncsolt és rugdosott engemet?

Figyelt kérdés
(bűntudatom van , mert annyira megverték ,hogy még járni is alig tudott másnap)

2013. dec. 27. 23:36
 1/3 anonim válasza:
szerintem az. vagy legalább is én azt tettem volna. Ha már rugdosott valakit és az a valaki nem verte el érte, és fontos nekem az a valaki, akkor megnevelem a rugdosót. Ha meg sajnálod, akkor megrugdoshat nyugodottan és le is lökhet két emelet magasról. Hidd el nekem nem fog sajnálni. Tehát jól tették, így békén hagy. Legközelebb meg te verekedj, ha ilyen történik. Nem bírnak megbüntetni se, mert önvédelem volt. Azonban a bátyádékat bírják büntetni. Nem akarlak megbántani, de hülyeség miatt van bűntudatod.
2013. dec. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha neki nem volt(mikor téged rugdosott), akkor neked se legyen
2013. dec. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A sok válasz hogy eltűnt.
2013. dec. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!