Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Félek hajnalban...

Mit tegyek? Félek hajnalban dolgozni menni.

Figyelt kérdés

A faluban ahol lakom bolyong egy férfi aki már börtönben is ült. Félek, hogy amikor a buszhoz megyek megtámad. Valamelyik hajnalban is megilyedtem tőle. Van ötletetek mit tegyek, hogy ne féljek?

25/N


2013. dec. 28. 16:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
Na jó, akkor itt a megoldás: menj szépen pszichológushoz a paranoiáddal.
2013. dec. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%
Egyetértek az utolsóval. Go doki...
2013. dec. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

forogva kell sétálni, lehetöleg minél gyorsabban :D nem kell megijedni , szerintem legközelebb, ha látod lödörögni köszönj neki hangosan.

én is szar környéken laktam, sok roma, drogos és hajléktalanok volt arra.. mindig hangosan köszöntem mindenkinek..söt még beszélgettem is velük, nyáron megadtam nekik egy egy doboz sört..na az én lakásomba nem is tört be senki..a kocsit se törték fel. egyszer nyitottam ki a bejárati ajtot, és egy teljesen k.o. drogos barom mögém jött és kikapott egy kést, hogy adjak neki pénzt..én meg elmosolyodtam és azt mondtam, sajnos az most nincs nálam, viszont itt egy turorudi :DDD biztos szerencsém is volt, de elment. (mondjuk ö annyira be volt állva, hogy szerintem ha meglöktem volna, simán el is ájult volna..) nem kell félni, nem fog veled történni semmi.

2013. dec. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kérj meg valakit, hogy kísérjen el, akkor nem fogsz félni egyedül. Párod? Apukád?
2013. dec. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

A kísérgetés sem hósszú távú megoldás mindig minden hova nem fognak kisérni.


Szerintem menj el egy női önvédelmi tanfolyamra az szokott segíteni. :)

2014. jan. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kérdező menj orvoshoz az üldözési mániáddal.
2014. jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!