Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszereztem egy terráriumba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszereztem egy terráriumba egy állatkák azóta a párom hajnalban megy dolgozni és este későn jön haza, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fura és vicces szitu egyben bosszantó is, hogy emiatt nem áll velem szóba, így esélyt sem ad megbeszélni.
2012. febr. 15. 20:11
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
jav.: állatkát
2012. febr. 15. 20:11
 2/23 anonim ***** válasza:
Most mi van?
2012. febr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Milyen állatkát?
2012. febr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ezt vegyük át mégegyszer mert egy kukkot sem értek belöle.
2012. febr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Van egy terráriuma egy állattal és azóta a párja kevés időt van otthon.
2012. febr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Vidd vissza az állatkát oda ahonnan kaptad akkor.

Bár értelmes egy fickó lehet, aki emiatt duzzog...

2012. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

nálunk is ez volt. a megoldás az, hogy NE a hálószobában tartsd, mert kibírhatatlan! egyrészt nem higiénikus, másrészt este indulnak csak be, és zajosak!

ha egyszobás lakásban laktok, akkore estére költözzön a fürdőbe (ne a PÁRod, hanem az állat)

2012. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nem látom az összefüggést. Talán direkt egy olyan állatot szereztél volna be amitől fél? Pl. madárpók, kígyó..

Ha tényleg direkt egy olyan házikedvencet választottál amiről tudod, hogy a párod utálja vagy fél tőle, ne csodálkozz ha duzzog.

2012. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy egész éjjel ott leskelödik az állatka?:-)
2012. febr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

vagy a Másik megoldás:

ha nem a zajjal van a gond:

növény

kutya

gyerek


egy közös állat már elköteleződés. nekünk csajoknak lehet, hogy nem, de a pasiknak igen :S

(a 7es is én vagyok)

2012. febr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!