Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél ha mindenki ellened...

Mit tennél ha mindenki ellened lenne?

Figyelt kérdés
20éves lány vagyok, és pillanatok alatt összedölt körülöttem minden. az a baj h nagyon sok ember utál (férfiak) és bosszút akarnak állni rajtam és megy rólam a rosszindulatú pletyka.. :-\ amit még az exem kezdett el terjeszteni. mit tegyek az ilyen pletykák ellen? nincs bennük semmi igazság de az amúgy sem könnyű életem romokba tudja dönteni. probáltam nem foglalkozni a dologal de nem megy. nagyon zavar. és mindenki ellenem van mert elhiszik rólam ezeket és rossz embernek tartanak.
2013. dec. 29. 01:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezzel én is îgy vagyok.. de már nem érdekel mit hisznek gondolnak mások..elhittem rossz ember vagyok de tudom hogy nem!! Nekem elég ha az az 1-2ember mellettem lesz akik a közeli családom része.. de volt hogy mindent feladtam volna vmiért. Nem vagyok hazug felválaltam ..engem utáltak..felválaltam vmit amit el se követtem szóval nem kellett volna.. de utolag könnyű okosnak lenni
2013. dec. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi van, széthordtad a trippert az egész községben, aztán most rosszul megy az üzlet a falusi dizsiben? :P

A viccet félretéve, tagadd le, tisztázd, hagyd abba a hazudozást te is, meg ne állj össze minden fszfejjel. Probléma megoldva. A mindenki ellened van duma meg abszolút butaság. Néhányan talán, de a többséget teljességgel hidegen hagyod. 20 évesen pont lehet nem ártana egy kis környezetváltozás sem. Ha itt megromlott a levegő, menj el valahova tanulni, vagy dolgozni.

2013. dec. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
na igen. ez igaz a többség szarik rám tulajdonképpen még talán örülnöm is kéne h valaki beszél rólam mégha hülyeséget is.. ez a menjek el dolgozni vagy tanuljak ez mind szép és jó de most egyiksem fog össze jönni... úgy érzem felesleges vagyok a világba...
2013. dec. 29. 01:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenki felesleges a világba, viszont tehetsz érte, hogy az jobb legyen azzal, hogy erőre kapsz, ezáltal egyel kevesebb szerencsétlent hord majd a hátán. Nem hiszem, hogy jelenleg a tanulásnál vagy munkánál fontosabb dologgal lehetsz elfoglalva 20 évesen, hacsaknem az exek és haragosok gyűjtése annak számít. Kapj kicsit erőre, fiatal vagy, előtted a világ és rengeteg lehetőség. Tényleg a saját levedben akarsz főni? Nem hiszem. Izgi dolog az önsajnálat, meg pátoszosan mondogatni, hogy "mindenki ellenem van", de semmi értelme, és nem is igaz.
2013. dec. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"az a baj h nagyon sok ember utál (férfiak) és bosszút akarnak állni rajtam és megy rólam a rosszindulatú pletyka."


Ha nem vagy képes átlépni felettük, ha nem mész dolgozni/tanulni/másik városba lakni, akkor legalább egy pszichológust keress.

2013. dec. 29. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

NEM TUDOK DOLGOZNI/TANULNI MENNI na!

igen a pszihologuson már én is agyalok

2013. dec. 29. 04:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne rinyálj hanem csináld a dolgod.
2013. dec. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ez nem rinyálás és elhiheted h nap mint nap azt teszem.
2013. dec. 29. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!