Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek normalis volt a...

Szerintetek normalis volt a fogorvos? Lehet ilyet csinalni? Kerlek olvassatok el

Figyelt kérdés

3 napja nagyon fajt a fogam elol,mert hat lyukas.

Amikor fajt akkor a fejem hatul meg luktetett.

Nagyon eros fajdalom csillapitot kellet szednek abbol is 2-ot hogy elmuljon,par orara.

Ma vegre eljutottam a fogorvosnal,hozza kell tennem hogy egy fiatal no a fogorvos.

Magyarazom neki,hogy ha ha mar vizet is iszom vagy ha a nyelvemel hozza erek nagyon faj.

Erre fel elkezdte kopogtatni erosen,es persze turtem,egy mukkom sem volt.

Aztan azt mondja nekem,hogy valoszinuleg gennyes,es igyhat meg erzestelenitore sincs szukseg,mert az idegek el vannak halva.

Mondom en neki jo hat o tudja,o az orvos.

Erzestelenito nelkul elkezdte furni....hat had ne mondjam ahogy hozza ert a furoval,egy olyen eles nyilallast ereztem,hogy elsirtam magam.

Erre fel azt mondja,hogy hat megis csak ad egy eros erzestelenito injekciot.

Mondom neki,persze adjon,meg szinte megvaltas volt.

Beadja az injekciot DE arra lettem figyelmes hogy csak fent a fog inyembe adta be azt is csak egy helyre.

Maskor amikor voltam mas dokinal azok mindig a fog inyben felol tobszor is megszurta tobb helyen,es meg a szajpadlasomban is kaptam tobb helyes,hogy zsibadjon el rendesen.

Mondom magamban hat o a doki o tudja.

Na miutan a szuri utan el telt kb 2-3 perc erzem hogy csak a fog inyem zsibad,es kezdtem a nyelvemmel piszkalni a fogamat,es hat ugyanugy fajt.

Kerdi a noci tollem,hogy ha elzsibadt e rendesen.

Mondom en neki az igazat hogy hat a fogamat meg mindig erzem hogy faj,De mintha a falnak beszeltem volna,figyelembe se vett.

Elkezte megent furni,es hat persze csak fajt...mar mocorogtam epp hogy nem visitottam a fajdalomtol,amikor is megal a furoval,es azt mondja nekem felemelt hangall,hogy ha ennyire faj akkor emeljem fel a karomat,es ne mocorogjak.

Mondom en neki de hat nagyon faj es nem zsibadt el egyaltatan.

Mintha a falnak beszeltem volna furta tovabb.

Perce nehany masodperc utan mar a karom a levegoben volt,es mar hadonasztam hogy hagya mar abba,csak nem hagyta.

En mar eltoltam a kezet,es elkeztem sirni,hogy adjon meg erzestelenitot mert en mar nem birom tovabb.

Kiabalva mondja nekem hogy de en ertetlen vagyok,hogy mar annyira gennyes hogy az idegeim a fogamban el vannak halva,es hogy az elso se kellet volna.

N de birjam mar ki mert mar nincsen sok.

Mondom en jo,de ha tudtam volna hogy mi var ram persze soha nem mentem volna bele.

Elovette azt a tut amivel szedik az ideget....mondom en magamban hogy hat biztosan ad zsibasztot,erre csak ugy felszurta a fogamba....

Komolyan mondom meg az orrobol is elindult a ver annyira felmehetett a vernyomasom,de amikor kihuzta omlott a ver a fogambol.

En felaltam,mondtam neki,hogy ne haragudjon,de en most elmegyek.

Kerdeztem mennyivel tartozom,kifizettem...es eljottem

Az uton az autoban azt se tudtam hogy erek haza ugy sirtam.

Meg eskudtem hogy en ahoz a nohoz mig vilag a vilag soha tobbet nem megyek.

Szerintetek en vittem tulzasba?

Vagy a doktorno volt a hibas?

Valaszokat elore is koszonom.


2013. dec. 30. 19:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szegény, eggyütt érzek veled, én az első bölcsességfogam kiműtetésénél jártam így, ömlöttek a könnyeim.Egy hős vagy, tényleg keres majd másik orvost
2013. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

sajnos ez az eset egészen jól leírja a magyar eü általános helyzetét ill. a benne dolgozók általános hozzáállását. ha magán volt, sajnos a betegjogi képviselővel nem sokra mész (amúgy se).

itt csak annyit tudsz tenni h keress egy normális fogorvost, azért még nagy ritkán akad 50-ből 1, és próbálkozz nála. alapvető h ilyen esetben elég durván érzésteleníteni kell, na de ha te ügyeletben kifogtál valami rezidenst, aki azt se tudja hova és mennyit adjon, akkor érthető ez a viselkedés tőle, egyszerűen ostoba :(

2014. márc. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 ladygaga01 válasza:
Ex a fogorvos, egy elmebeteg barom. Fogorcas vagyok és ilyet nem tapasztaltam. Jelentsd fel!!
2015. máj. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!