Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki, ha ezeket nem én intéztem?

Ciki, ha ezeket nem én intéztem?

Figyelt kérdés
A fogorvoshoz a beutalót, vagy a háziorvoshoz. Esetleg hivatalos dolgokat. 16/F

2013. nov. 15. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
nem miért lenne az? ennyi idősen a szülők segíteni szoktak még...
2013. nov. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Se fogorvoshoz se háziorvoshoz nem kell beutaló!A hivatalos dolgokat megértem.
2013. nov. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A hivatalos dolgokat nem csodálom, azt még felsőfokú végzettséggel is nehéz lekövetni. Az egyéb ügyeket mondjuk már intézhednéd te, de persze ha szüleid ismernek jó fogorvost, akkor logikus, ha ők szervezik. Egyébként nem beutaló köteles, ahogy a háziorvos sem (sőt, ő adja a beutalókat).
2013. nov. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinél más, mivel anyukám engem egyedül nevelt, így jó formán mindent magam intéztem. 15 évesen kitaláltam, hogy a 5 csillagos szállodában szeretnék dolgozni nyáron.... :) Anyukám mondta, hogy menjek be és érdeklődjek a recepción. Ott megkaptam az étteremvezető számát, akit aznap felhívtam, és igen mondott, de behívott állásinterjúra. Ott megbeszéltük a részleteket, felvettem egy diákszövetkezettel is a kapcsolatot, így tudtam is dolgozni. 3 nyarat dolgoztam le náluk, illetve suli mellett is be-be ugrottam egy-egy nagyobb rendezvényre. Ezt az egészet én intéztem. Amikor leérettségiztem, akkor kinéztem a Baltonon egy nagyon jó szállodát, és oda is bekerültem a nyárra. Ott aztán minden magam intéztem, főzés, mosás, takarítás, mert teljesen egyedül laktam.

A hivatalos dolgok is rám maradtak, mert anyukám dolgozott, így pl nem tudott velem jönni az okmányirodába. Amúgy csak kérdezni kell és mindent elmondanak érthetően.

Orvost is egyedül intéztem, hiszen a vendéglátásban rendszeresen kellett üzemorvoshoz, illetve tüdőszűrésre járni.


Nekem ezek a dolgok evidensek voltak, de van olyan most 18 éves fiú rokonom, akinek a szülei kérnek helyette időpontot a fodrászhoz is. Ha nem tud külön angolra menni, azt is a szülők mondják le. A jogsiját is a szülők intézték..... ki így ki úgy... :)


Nem árt, ha az ember korán önállósodik, és nem azért, mert ciki vagy nem ciki, hanem majd az életben később könnyebb lesz neki. Nekem soha nem volt gondom az életben.


Egy most már 26 éves lány.

2013. nov. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Dehogy is. Még gyerek vagy. Majd idővel hozzászoksz, hogy mit , hogy kell elintézni. Szüleid addig segítenek ilyenekben amíg tudnak.
2013. nov. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki, én 17 éves vagyok és nem én intézem az ilyeneket.
2013. nov. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezek szerint még nem baj ha nem én intézem. A fogorvoshoz és a háziorvoshoz időpontot akartam írni.
2013. nov. 18. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!