Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nevetettek ki valakit úgy,...

Nevetettek ki valakit úgy, hogy nem pont neki szólt? (Lelkiismeretfurdalás)

Figyelt kérdés

A történet vicces,viszont részben szégyenlem magam.


Ültünk barátnőmmel a városban valahol,majd jött szembe 2fiatal srác,az egyiknek dauerolt haja volt,amiről eszembe jutott,hogy arról álmodtam pont ma éjjel,hogy legjobb barátnőmnek olyan haja volt (pont előtte meséltem el neki,amin együtt röhögtünk).

Erre kitört belőlem a nevetés szegény előtt, és most azon parázok,hogy arra gondolhatott,hogy Őt nevettem ki, főleg ha így sincs vele rendben önbizalmilag minden megbánthattam,ha meg nem vette fel/magára,akkor viszont mindenen röhögős plázacicának tart.(bár mivel nem ismerem, nem osztana nem szorozna,viszont nem akartam a lelkébe gázolni)

Van ehhez hasonló történetetek?


2013. máj. 22. 19:16
 1/4 anonim válasza:
micsoda probléma. Szerintem max azt gondolja, hogy na a kis h.lye p.csák röhögnek, mint mindenen .
2013. máj. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor inkább azt gondolja.

Amúgy írod: Micsoda probléma.

Kérlek olvasd el rendesen kérdés: Hasonló történt veletek?

Nem az volt a kérdés,hogy kinek mekkora probléma. Ma történt így friss,holnaputnra már nem is emlékszem rá valószínűleg, csak addig mondjuk kíváncsi lennék rá.

2013. máj. 22. 19:37
 3/4 anonim válasza:
Ehhez hasonló történetem nincs, viszont csak mond meg a barátnődnek, hogy nem rajta nevettél :) Amúgy hogy lehet az, hogy "bár mivel nem ismerem(...)" ha a barátnőd?
2013. máj. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Itt a srácról volt szó.Úgy tűnhetett a srácnak aki elment mellettünk,mintha Őt nevettük volna ki. Viszont én nem szerettem volna megbántani.
2013. máj. 23. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!