Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kisfiamat eddig Pistinek...

Kisfiamat eddig Pistinek hívtuk, az egyik ismerősünk viszont így hivja a páromat. Mit tegyünk, hogy a két Pisti ne keverje össze egymást, ha szólok nekik?

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 15:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Pityu, Pistike, Istike,
2014. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
de am te eddig hogy hívtad a párod? Hisz az ismerős mondta a párodnak hogy Pisti, akkor te mondhatod hogy drágám egyebek
2014. jan. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A Pistike olyan hülyegyerekes.
2014. jan. 1. 15:15
 4/16 A kérdező kommentje:
A párom eddig Pista volt, de már kezdek áttérni a Pistire.
2014. jan. 1. 15:16
 5/16 anonim ***** válasza:
Pista és Kispista :)
2014. jan. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Vagy maradjon a Pista (a nagynak) és Pisti a kicsinek.
2014. jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egyik évfolyamtársam az István nevű öccsét Pityukának hívja :DD Legyen ő is Pityuka :DDD
2014. jan. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Azt mondod, hülyegyerekes a Pisti, de így hívod a gyereked,... bocs az offért.

Találjatok ki megkülönböztető jelzőket (Kis Pisti, nagy Pisti) vagy próbáljátok meg két külön néven szólítani őket Pista-és Pisti...na ezért jó, mikor az ember a saját nevét adja a gyerekének...Pont ezt akartam én is elkerülni. Ezért nem kapták meg a gyerekeink a mi nevünket.

2014. jan. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azért adtam ezt a nevet a kicsinek mert az István név az egyik kedvencem. De arra nem számítottam, hogy majd a párom régi ismerősei 44 évesen is Pistinek fogják hívni a páromat.
2014. jan. 1. 15:28
 10/16 anonim ***** válasza:
A többi ismerősötök hogy hívja, mert ugye így hívják... Azzal az ismerőssel megszakítani minden kapcsolatot, probléma megoldva.
2014. jan. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!