Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá magam a tanulásra?

Hogy vegyem rá magam a tanulásra?

Figyelt kérdés
Nyelvvizsgára kéne tanulnom, de semmi kedvem. Állandóan elkalandozik a figyelmem, meg tiszta fáradt vagyok. Mit csináljak? Rohadtul semmi kedvem nincs tanulni.

2014. jan. 5. 13:32
1 2 3
 21/26 NoodLee. ***** válasza:
2014. jan. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
#21 - " Ma van az a nap, amikor a könyvek remegve tekintenek ránk, nehogy még egy kicsit jobban tanuljuk őket ! " XDDD
2014. jan. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

19 Könnyű azt mondani.


20 Én is ezt csinálom. Nálam az van, hogy elhatározom magam, az első két nap nyűglődés, mint például a mai, de utána belelendülök. Nekem is sokszor feltorlódik a végére, mint általában mindenkinek...meg nálam az is számít, hogy mikor tanulok. Reggel, vagy hajnalban jobban fog az agyam, könnyebben megjegyzem és ott a tudat is, hogy ott van a nap többi része pihenésnek...viszont délután tanulni baromi sz@r. Azt már tényleg csak akkor, ha nagyon muszáj.


21 Hát ez készXD Fellelkesített:D Ki is ugrottam a székből:D

2014. jan. 5. 17:46
 24/26 anonim ***** válasza:

Nyelvvizsgára egy szót sem tanultam. Úgy voltam vele bemegyek, lesz ami lesz, amit eddig nem tanultam meg angolból azt úgyse fogom 2 hét alatt. (Akkor már 3 éve nem tanultam angolt.)


Aztán sikerült és vertem a fejem a falba hogy miért nem tudtam le középiskolában. Akkor még sokkal nehezebb/fontosabb dolognak tartottam. Nem kellett volna.

2014. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott még valami: vizualizáld magad a siker után. Az az érzés páratlan, amikor sikerül a vizsgád, bármilyen vizsga legyen is az, és tudod, hogy megcsináltad.

Ha más nem is , akkor ez elegendő löketet fog adni ahhoz, hogy belevágjál. Csak ülj le egy pár percig, csukd be a szemed, és képzeld el, amint túl vagy a vizsgán, elégedetten saját magaddal.

2014. jan. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

24 Biztos van nyelvérzéked, vagy könnyű volt a vizsga. Amúgy én is így voltam az érettségivel, nem tanultam semmit és mégis négyes-ötös lett. Nekem olyan átlagos nyelvérzékem van, úgyhogy ehhez azért tanulni is kell, mert nem garantált a szerencse...persze azért örülnék, ha mákom lenne:)


25 Ez nem is rossz ötlet.:) Így talán még a kedvem is meg jön a hajrázáshoz.

2014. jan. 6. 18:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!