Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm egymás...

A legjobb barátnőm egymás után 3szor azt álmodta hogy én meg fogok halni, én nem tudjuk hogy ez mit jelenthet, félünk hogy meg fogok halni. Ki kéne deríteni hogy mit jelenthet ez az egész. Szerintetek?

Figyelt kérdés
HELP!

2014. jan. 8. 20:00
 1/2 Majka* válasza:
Az álmokat lehet befolyásolni..mármint ha elalvás elött sokat gondolkodsz egy személyen, akkor vele álmodsz. azt jelenti amugy hogy fél elvesziteni. és az hogy egymás után többször, az azt jelenti meg hogy gondolkodott többször is az álmon, ezért újra álmodta azt. tudatalat lehet befolyásolni:) remélem segitettem. és nyugi nem halsz meg:Daz álmok kifejezik a lelkiállapotunkat:)
2014. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, ha valaki megálmodja valaki halálát akkor az sokáig fog élni... Tehát alomban a halál= valóságban hosszú élet
2014. jan. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!