Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel csaknem fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel csaknem fél éve rendben szakítottam, nem zavarjuk egymás életét. Helyes dolog továbbra is találkozni és barátkozni a legjobb barátnőjével és annak férjével?

Figyelt kérdés
Nagyon kedves barátaim lettek, akiket nem szeretnék elveszíteni, de a volt barátnőm ennek nem hiszem, hogy örülne :(
2010. júl. 22. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azzal nincs semmi baj. amikor én szakítottam a párommal, akivel együtt is éltünk, utána ő is járt a barátnőmékhez, még a lagziba is eljött, ott együtt mulattunk. aztán lett felesége, és ugyanúgy tartja a kapcsolatot a barátnőmmel és a férjével. még nyaralni is voltak együtt. szerintem nincs ebben semmi rossz. mi lezártuk a multat, már más életet élünk, nem is beszélünk, csak max annyit tudok a barátnőm által, hogy jól van, megvan. szóval nyugodtan, max annyit megtehetsz, hogy írsz egy e-mailt vagy felhívod a volt barátnődet, hogy tudjon róla. de az sem muszáj, felesleges. mindenki azzal barátkozik, akivel csak akar. úgyhogy nincs ebből semmi probléma szerintem. ők is akarnak veled barátkozni gondolom, szóval neki már semmi köze hozzá.
2010. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%
Én nem tartom helyesnek. Tiszteletben kell tartani azt, hogy azok az emberek az ő körébe tartoznak. Sokszor kerültem már én is ilyen helyzetbe, és nagyon sok kellemetlenséget okozott ez a bratyizás az ex barátaival. Zárd le, az a múlt, aminek az exed is része. Különben ha lesz új kapcsolatod, biztos repesni fog a lány attól, hogy az exed barátaival lógsz, és nem szakadsz le a múltról. De ismerek olyan embereket is, akiket ez nem zavar és összejárnak sörözni az ex meg az új kapcsolat... De szerintem ez nem egészséges.
2014. júl. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!