Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez szerintetek normális, amit...

Ez szerintetek normális, amit a férjem barátja csinál?

Figyelt kérdés
A férjem barátja ma segített a csapokat javítani a konyhában és a fürdőben. Igazából sosem volt nálunk patikatisztaság, de hellyel-közzel próbáltam előtte rendet rakni meg ilyesmi. Amikor kipakoltam a csap alól, megjegyezte: ugye akkor kitakarítod már a csap alatt?Meg utána a hűtő oldalát, a csapot, meg minden egyebet is felsorolt, ami még tisztításra szorul. Amúgy is megcsináltam volna ezeket, de neki ez nem volt elég, még abban is segített, hogy miben kell ezt MÁSKÉNT csinálni, megkérdezte, milyen tisztítószert használok. Korábban is utalgatott egyébként, arra, hogy takarítanom kellene többet, de hát nem vele élek együtt, akkor meg, mit szól bele, tudom hogy vannak hiányosságaim, de hát mit szól bele, vagy rosszul látom? Ti mit tettetek volna?

2014. jan. 8. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Fuuu, hat nekem egne a pofam, mint a rongy, ha valaki, de foleg egy ferfi megjegyezne, h koszos vagyok...

De abban igazad van, h neki nincs koze hozza, hisz valoban nem vele elsz.

2014. jan. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 intrepid ***** válasza:
10%
Főlvet titeket a dzsuva, ha valaki megjegyzi, akkor még te vagy megsértődve? Hát akkora kosz lehet nálatok, hogy még a patkányok is elmenekülnek tőletek. Kicsit takarítani kellene. Napi egy órát rászánni, amíg nem konszolidálódnak az állapotok, utána már nem kell annyit, mert csak állapotfenntartást kell végezni.
2014. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát szerintem azért nem ennyire rossz a helyzet, ahogy írtátok. De nem is arra vonatkozott a kérdés, hogy mekkora rend van nálunk, hanem, hogy normális -e ilyet megjegyezni, főleg ennyire feltűnően valakinél. Azt megérteném, ha a férjemnek mondja, mert az ő barátja.
2014. jan. 8. 23:13
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Én azt kértem volna tőle, hogy most azonnal adja meg az anyja számát és a szemem előtt oktassa őt ki, ne engem. Ha pedig neki nem tetszik, akkor hívok egy másik szerelőt: válasszon. Mellesleg az anyósok és a 70-en felüli mamák szoktak így fortyogni, nem egy férfi.

Ezeket a mondatokat én teljesen nyugodtan a szemébe mondom bárkinek, nem érdekel, hogy kinek a kije. Hát rémálmaim biztos nem lesznek éjszaka amiatt, mert egy stikkesnek megint elkattant az agya.

Mellesleg heti 1-2 alkalommal végzek nagyobb takarításokat.

2014. jan. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Teljesen mindegy, hogy mennyire volt vagy nem volt tisztaság a kérdezőnél, akkor se illik egy házigazdát kioktatni, hogy takarítsa az otthonát. Főleg, hogy nem először fordult már elő a kérdező elmondása alapján. Semmi köze hozzá.
2014. jan. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Én kiakadnék és megmondanám neki a magamét, hogy mégis mit képzel, meg mi köze van ahhoz, hogy ki mennyire suvickolja ki a lakást. Aztán, hogy ne sértődjön meg, poénra bevágnám azt, nevetve, kacsintva, hogy zseni átlátja a káoszt. :D
2014. jan. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!