Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van a világon ennyi...

Miért van a világon ennyi sötétzöld?

Figyelt kérdés
Akinek nem lenne világos az elvakult, álltalában panelban ülő természet védőkre gondolok. Persze az nem feltétlenül igaz, hogy csak panelban ülők tartóznak ide.

2014. jan. 9. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Ez milyen kérdés ?


A " sötétzöld " szó helyett tehetnénk számos más karaktert, s elemezhetnénk azt, hogy ők miért léteznek, de nulla támpontok nélkül ez eléggé céltalan vizsgálódásnak tűnik.

2014. jan. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Mert valakinek még fontos a természet, és meg akarja őrizni a szépségét, mert nem tetszik neki az, ami folyik. Én nagyon nem vagyok környezet védő, de a szemetelés engem is kiborít. Kilépek a házból, megyek 10 métert kutyasz*r az utca közepén, után hányás, jobbra a fűbe eldobott cigisdoboz, balra chipseszacskó, és megfulladok az autók kipufugójától.
2014. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Itt nem az összes természetvédőre gondolok. Én is szeretem a természetet és ha "felnövök" védeni is szeretném. Én az olyanokra gondolok akikelvakultak, nem képesek tovább gondolni 1-1 gondot. Például:

1.: Szinte már minden napos az a mocskos vadász és hasonló kifejezések. Aki azért nem lövi a vadat, hogy legyen mit lőnije. Gondolom érteni lehet a logikát ebben. Vagy: a lesen álló vadász mellé oda áll egy személy trombitával, hogy ne tudja a szegény vadsertést lelőni, de pár hónap múlva ő nyújt be panasz, mert nem mer az erdőben sétálni a magas disznóállomány miatt, de ne lőjjék le a disznót, hanem szállításk el...

2.: Tegyük fel, hogy van les. Annak közelében vegy fekete gólya pár (tudni illik ez a faj félénkebb mint a fehér gólya ebből adódóan nem szeretni az embert, vagy a zavarást). (Előbb épült oda a les, minthogy oda költözött volna a gólya.) A vadász is észreveszi idővel. Sőt még az is észreveszi, hogy a madár szószerint szarik rá, hogy ő ott közlekedik autóval, vagy, hogy ott puffog a disznóra, vagy egyéb vadra. Ezt a "harmóniát" 5-6 év múlva egy természet védő megszakítja úgy, hogy elbontja a magaslest. Az oka annyi, hogy a madarat zavarja az ember...

2014. jan. 9. 22:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem természetvédő, csak szimplán hülye, már bocs :D
2014. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!