Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem lenne ember a világon...

Focista Fenegyerek kérdése:

Ha nem lenne ember a világon csak te. Mit tennél? Hogyan cselekednél? Mit csinálnál?

Figyelt kérdés

2014. jan. 1. 21:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Úgy vettem észre, a szünetben érdekes kérdések vannak itt, felpezsdül az élet :)


Ha úgy vesszük, hogy minden ugyanúgy lenne, ahogy van, csak emberek nélkül, akkor elkezdenék zabálni me genni mindenfélét, elmennék olyan helyekre ahová eddig nem. Az autókat kipróbálnám mindet, mennék velük egy ideig, aztán a másikkal, aztán megint a másikal. A pénzt azért összeszedném, nehogy mégis előkerüljön a többi ember... Meg összeszednék mindenféle cuccot, ami csak tetszik.

Az állatokat amelyikkel találkozom, szabadon engedném.

Mi mást is tehetnék? Ja, megnézném 1-2 embernek az otthonát, a cuccait. De a félsz bennem lenne, hogy valaki mégis lát, vagy visszatérnek :)

2014. jan. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Előbb-utóbb begolyóznék. Az ember társas lény. Az is, aki többre értékeli a magányt!
2014. jan. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyan helyekre mennek be ahova nekem nem szabad es szereznek maganak egy kutyat akivel beszelgethetnek. :D De nem birnam ki a szüleim es a barataim nelkül.
2014. jan. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Hogyha eltűnnének az emberek, de minden más megmaradna (üzletek, boltok, minden) akkor valószínű hogy mindenhova betörnék (kivéve a bankokba, hiszen minek?), és minden kipróbálnék. Az összes számítógépes játékot kijátszanám a lehető legjobb géppel (ezt is valami nagymenő áruházban, ahol mindent én válogatok össze magamnak), meghallgatnám az összes CD-t, begyűjteném az érdekesebb dolgokat. Beköltöznék egy gazdag ember házába, vinnék egy nagy plazma TV-t, ami 3D-s, meg minden, tehát ellopnám a legjobbat. Márkás ruhákat lopnék magamnak, márkás cipőket, kajákból is a legdrágábbat.


Megtanulnék vezetni (persze ezt valami repülőtéren, ahol felszállnak a gépek), ezzel persze összetörnék, tönkretennék néhány kocsit, de nem baj, van másik. Aztán motorozni is megtanulnék valahogy (egyszer csak rájövök, hiszen mást nem csinálhatok, nem kell suliba járni, meg semmi), próbálnék megtanulni minél több hangszeren (azok is lopottak, ha már megtehetem).


Poénból kitenném a képemet (amin lehetőleg grimaszolok) a legnagyobb kivetítőkre), énekelnék a Medison Square Gardenben, megkeresném a leghíresebb és legdrágább stanionokat, képzeletben kommentátorkodnék néhány meccsen (amik persze nincsenek), rúgnék néhány gólt/dobnék kosarakat/stb.


Letisztítanék néhány hokipályát, aztán nyalogatnám a jeget, feltekerném a fűtést és várnám, amíg elolvad a jég, és attól függetlenül, hogy milyen mély lesz a víz, úsznék benne.



Elmennék a 4D-5D -s mozikba, kipróbálnám az összes ülőhelyet, mindegyikkel másik filmet néznék meg (ha el tudom indítani, azt is van még időm megtanulni).


Unalmamban ledózerolnék néhány házat, épületet, felpróbálnám az ÖSSZES ruhát, ami az én méretem, és váleményt kérnék a képzeletbeli barátaimtól, aztán próbálnék pszichológushoz menni, mert beleőrülök az egyedüllétbe, de mivel egyedül vagyok, nem tudnék mit kezdeni....


Nem lehet túl jó dolog egyedül lenni egy idő után...

2014. jan. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolso! Ne felejtsd el,hogy ha nem lennenek emberek akkor nem lenne energia se, szoval nem tudnal a szamitogepen jatszani kiveve, ha te magad termeled az energiat. :D
2014. jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
No meg akkor "betörés" sem lenne, hiszen ki szerint követnél el akkor bűncselekményt? ;)
2014. jan. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mindenféle finomat ennék, tengerparton süttetném magam, ellátogatnék egypár világhírű látnivalóhoz, amiket gyakorlatilag megtehetnék ha lenne pénz :))

De belegondoltam és igazából hamar megunnám. De akár csak egy valaki lenne még velem tuti nagyon jól szórakoznék. :)))

2014. jan. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
fognék egy luxushajót és beutaznám a világot,a vilkágkörüli utam után beköltöznék egy ful extrás szállodába,egy ferrarival furikáznék (ha már megtanultam vezetni),minden jó filmet megnéznék,hangszereken tanulnék játszani,egy óriási tranbulint vinnék a szálloda elé és délutánonként azon ugrálnék,korizni tanulnék
2014. jan. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mind mind olyan tevékenységek ezek, hogy ugyan így belegondolni jók, de amikor ugrálsz a trambulinon, vagy közvetíted a képzeletbeli meccset, hamar rájössz, hogy nem nevet rajta senki, nem tudod megosztani az élményeidet másokkal, ciripelnek a tücskök, oszt' kész. Rohadt unalmas lehet egyedül, még ha fullos számítógépem is lenne, vagy több milliós autókat próbálhatnék ki, vagy a legmárkásabb ruhákat hordanám is...
2014. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 NoodLee. ***** válasza:
100%
Kötetlenül maszturbálnék
2014. jan. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!