Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok vkiben ujra megbizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok vkiben ujra megbizni, ha már egyszer elvesztette a bizalmatokat?

Figyelt kérdés

ha egyszer elvesztettétek vkiben a bizalmat, azt h tudná visszaszerezni??

ti hogyan tudnátok ujra megbizni vkiben?


2012. febr. 24. 16:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ilyesmi cipőben vagyok és én adok még egy esélyt az illetőnek. Persze nem hiszem el minden szavát.
2012. febr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ha leírod a konkrét esetet, akár privátban, akkor el tudom mondani mit reagálnék.... de így.

Őszintén, aki bennem már nem bízik, az szerintem nem is fog. Én tudnék-e? Talán.

2012. febr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
..én sajnos nem!
2012. febr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Vikiben sosem bíztam, igaz csak azért, mert nincs is olyan nevű ismerősöm :D
2012. febr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egy alapos beszélgetés az okokról...
2012. febr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, de idő kellene hozzá, hogy bizonyítson. Egy esélyt adnék, de attól is függ, hogy mi volt az ok, ami miatt elveszítette bizalmam.
2012. febr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Em0 Girl ***** válasza:
29%

engem megcsaltak. többször is. de kitartottam. tudod miért?

mert tudtam még szeretni. ha igazán szereted,megbocsátasz neki =)

2012. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Onnantól már nem tudnám, hogy komolyan megváltozott vagy újfent átver.
2012. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát, pont hasonló cipőben járok most...És én próbálok újra megbízni az illetőben, hiszen bizalom nélkül nincs értelme vele lennem. Nehéz nagyon. De bízom benne, hogy ha egy ember igazán akar, akkor meg tud változni, és a második esélyét csak nem szórakozza el. Ha mégis, akkor legalább biztosan tudom, hogy nem vagyok fontos neki.


Ami kell szerintem az sok-sok őszinte beszélgetés, kideríteni, hogy miért történt az a dolog, ami miatt elvesztette a bizalmadat. Megoldani a problémáitokat. Ha szeretitek egymást, akkor nem lehetetlen, hogy sikerül, de légy türelmes.

2012. febr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha szeretem nagyon,és látom rajta,hogy tényleg akar,akkor megbíznék benne,és sokat beszélgetnék vele,sok programot csinálnánk közösen,hogy jó legyen : )
2012. febr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!