Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emberek, miért korcsosul el...

Emberek, miért korcsosul el ennyire a fiatalság?

Figyelt kérdés
[link] csak pár választ és képet nézzetek meg. ez az átlag fiatal ma... mi lesz ezekből :( komolyan én szégyellem magam miattuk :(
2014. jan. 12. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd. Aki ezek alapján ítél meg egy egész generációt, az szégyellje magát. Mindig vannak kivételek és nem lehet mindenkit egy kalap alá venni.


A kérdésre válaszolva a nevelés, szerető család hiánya miatt. Rengeteg embernek pocsék a gyerekkora, szeretethiányosak és fel akarják hívni a figyelmet magukra, hogy legalább felszínesen is, de törődjenek velük. A szüleik és a tanáraik többsége is képtelen betölteni a "szerepét" és tiszteletre tanítani őket - márpedig, ha nem tesznek le az asztalra semmit, amiért tisztelni lehetne/kéne őket, nagy ívben szarni is fognak rájuk.

Végtelenül magányosak lehetnek ezek a gyerekek. Mennek egy fals kép után, a gyerekkort gyorsan levedlik azt remélve, hogy felnőttként könnyebb lesz.

2014. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Az egyszerű proli hulladék mindig is ki akar(t) tűnni a tömegből. Mivel az eszével, sportteljesítményével vagy hasonló "normális" dolgokkal nem tud, ezért maradnak a kéznél levő dolgok: bizonyos esetben apuci pénze, ha az nincs, akkor meglovagolja az aktuálisan "trendinek" hitt divatirányzatot (jelenkorban ez a díszb*zi irányzat) illetve hasonló mentális kvalitású tiniribizliket próbál megfektetni több kevesebb sikerrel...
2014. jan. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
most ettem bazz :-(
2014. jan. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Eddig is rengeteg retardált fiatal volt, csak nem volt internet ahol felfedték magukat.
2014. jan. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 intrepid ***** válasza:
100%
A szülőknek hülyére kell dolgozniuk magukat, hogy működjön a család, közben eltelik az élet, és kiderül, hogy többet kellett volna egymással törődni. 58F.
2014. jan. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bumbi02 ***** válasza:
39%

csak isten itelkezhet felletem



Idáig olvastam el a profilját.. Felletem...

2014. jan. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi ez a sz@r?
2014. jan. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Neki politikusi karrier van kilátásban!


avagy tescos árufeltöltő.

2014. jan. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!