Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » CSak én látom ennyire ijesztőn...

CSak én látom ennyire ijesztőnek a mai helyzetet?

Figyelt kérdés
Egyre több 12 év körüli LÁNY ismerősöm rockot meg valami metal nemtudommit hallgat. hát én kiakaddtam. Hova korcsosodhat le a mai generáció ezekkel a hörgős ostobaságokkal? Miért kell lázadni,feketáben járni? oké hogy a fiuk, de a LÁNYOK is ezt csinálják.Amikor meglátok egy fiatal 12-13 közötti lányt valami bandás pólóban megijedek. hogy lehet ijeneket isteníteni? [link] Könyörgöm a kislányoknak a fiuk kell tetszenek nem az ilyen szőrös majmok.... és ez a kérdés úgy őszinte ahogy van. 14/L

2013. aug. 5. 20:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/107 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted a hatvanas években más volt a helyzet? Mi ezzel a probléma? Kinek ártanak vele, ha 12 évesen rockot meg "valami metal nemtudommit" hallgatnak? Majd kinövik, vagy nem. Járja mindenki a saját útját, ez a kor arra való, hogy ezt kitapasztaljátok. Ha ez tetszik neki, rocker marad élete végéig, ha meg nem, akkor úgyis változni fog. Ha normális szülei vannak, akkor majd visszafogják, ha "eldurvulnának a dolgok".


... és legalább nem ilyen f.s Nicki Minajt hallgatnak. Fuj.

2013. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/107 A kérdező kommentje:
hát én nem így látom....
2013. aug. 5. 20:11
 3/107 anonim ***** válasza:
99%
Mert te kedves Kérdező mit hallgatsz? Szerinted mi a normális, amit egy 12-13 éves lánynak hallgatnia kellene?
2013. aug. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/107 A kérdező kommentje:

hát normális bandák, dalok amit egy 12-13 éves lánynak hallgatnia kellene:

Calvin Harris,Maroon5, Will.I.am, Selena Gomez,One Direction stb. ,nem pl egy ilyet: http://www.youtube.com/watch?v=Wws7mnMewPw vagy egy ilyet :-s http://www.youtube.com/watch?v=D5Hv0tsvpyU

2013. aug. 5. 20:19
 5/107 A kérdező kommentje:
a dalok szó nem kell oda
2013. aug. 5. 20:19
 6/107 intrepid ***** válasza:
100%
Amikor én voltam nagyon fiatal, apámnak az Illés, Zalatnai féle zene nem tetszett, Angol zene elképzelhetetlen volt neki, én meg azokat szerettem akkor. Apám meg hallgatta a magyar nótáját, jó ebédhez szólt a nóta, ő ócsárolta a mi zenénket, nekem nem volt szabad beszólnom, mikor húzta, rezegtette a hangot a magyarnótaénekes, nekem ahhoz hasonlított, mint amikor a kutyát nagyon verik, és vonít. Azt mondta, nincs szövege a zenészeknek, azért ismételgetik a "yeah" szót. Erre az volt a válaszom, ugyan, mondja már meg, mit jelent az "ingyom bingyom tálibe"?
2013. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/107 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, téged mégis mit zavar, hogy ki mit hallgat? Miben befolyásolja ez az életed? Szerintem semmiben.


Pont úgy megvan a joguk a korod beli kisgyerekeknek ahhoz, hogy rockot és metált hallgassanak, mint ahogy neked megvan a jogod ahhoz, hogy olyan tucat popszámokat hallgass, amiket felsoroltál.


Legalább nekik van egyéniségük, stílusuk és nem arra kapnak rá, amit a viva tv-n látnak, lényegtelen, hogy igazán tetszik-e nekik. Én inkább a hozzád hasonlókat sajnálom, hogy nincs saját ízlésetek.

2013. aug. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/107 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi baj, hogy ilyeneket hallgatnak. Valakinek ez jön be, valakinek az. Nem kell felháborodni ezen. Mitől jobb az, ha valaki tucc-tucc zenét hallgat? Vagy egy tinisztárt, akire 1 év múlva már senki nem fog emlékezni?


Inkább figyelj oda a helyesírásodra, minthogy másokkal foglalkozz (és oké, hogy ez nem helyesírási verseny, de azért az 'ijeneket' szót 'j'-vel leírni elég meredek).

2013. aug. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/107 A kérdező kommentje:
oké de gondoljatok bele ha ezek a gyerekek felnőnek agresszívak lesznek. elég a zenét meghallgatni...
2013. aug. 5. 20:32
 10/107 anonim ***** válasza:
100%

Felfogtad, milyen provokáló kérdést írtál ki, kislány? Ha megtalál pár vasvillával hadonászó troll, szanaszét szaggat - nem mindenki béketűrő, udvarias válaszokat fog firkálni a kérdésed alá. Különösen rühellik, ha ilyen elfogult, vaskalapos valaki.


Válaszolva a kérdezettekre, szerény személyem azon a véleményen van, hogy mindenki azt hallgassa, amitől még nem vérzik a füle. A "ne a borítója alapján ítélj meg egy könyvet" és az "ízlések és pofonok" elv alapján elindulva, mielőtt vérthörögve, habzó szájjal ugranál neki egy másik zenei műfajt kedvelő egyénnek, hogy aztán a sárgaföldig dorombold, gondolkozz el, nézz magadba, miért kéne degradálni, amit ő hallgat és ráerőltetni azt, amitől (feltételezem) hányhatnékja van? A rock és metál nem az ördög műve, senkinek nem rombolja az agysejtjeit, ellenben (az értelmesebb fajtából - és azok vannak többségben) fröcsög belőle az igazság és hiteles társadalom kritika. Hiszem, hogy minden műfajnak meg van a saját varázsa, viszont a rock messze kiemelkedik a mainstreamből - egyfajta ugródeszka a tucatból.


Most pedig átcsapok parasztba: fordíts hátat, fogd be a füleidet és dugulj el. Közöd nincs a a valódi zenéhez ezzel a szenny felhozatallal; ne ágaskodj, mert egy szavad sem lehet. Egyesek csodálkoznak, mi ez az utálkozó vélemény nyilvánítás az idősebbek részéről, csendben megsúgom, pont az ilyen ostoba kisp!csák és pindurpandúrok tehetnek a korosztályod lenézéséért. Ha nem bírod felfogni, hogy közöd nincs mások zenei ízléséhez, fikarcnyi értelem sem szorult abba a pöpp buksidba. Állj fejre, ész szard össze magad. A másik csajt pedig hagyd, hadd legyenek saját gondolatai és elképzelése az őt körülvevő világról. Ne fájjon, hogy szorult belé valamennyi ész.

2013. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!