Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éjjel-nappal Budapest, vagy a...

Éjjel-nappal Budapest, vagy a Való Világ 6?

Figyelt kérdés
Melyiket nézitek?
2014. jan. 13. 19:08
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

1 A Simin és az Alexán tényleg jókat lehetett röhögni:D Nem tudom, fogom e nézni, majd eldől, milyen lesz. Ha tele lesz du.gással, akkor valószínű, nem.


7 Legalább valami olyat linkelnél be ide, amit mások is értenek ahelyett, hogy játszod az eszed.

2014. jan. 13. 19:43
 12/42 anonim ***** válasza:
94%
Páran értelmes dologra fordítjuk az időnket, pl megtanultunk angolul... ezzel többre megyünk, mint vv 6 és éjjel nappal Budapest nézésével, ami kb 0 realitást nem mutat semmiről, csak egy csoport majmot raktak be egy üveglap mögé.
2014. jan. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
90%
Kedves kérdező! Attól, hogy te nem érted az idézetet mások még tudhatnak angolul.
2014. jan. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:

Áhhh nem volt átlátszó a hülyegyerek:)

Szerencsétlen:D

2014. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:

# 15

Ezt mi lelte?:D

2014. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

Na jó, ez az idézet egy kicsit tényleg erőltetett volt.

Amúgy meg a Budapest már messze nem vicces, Lali ide vagy oda.

A VV széria legújabb tagjával meg ahogy nézem nagyon biztosra akarnak menni, mert már a reklámban bedobtak szinte mindent!

Ez vagy nagy bukás lesz vagy nagy siker!

2014. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
a kikapcsolt tv
2014. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
áramszünet
2014. jan. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

Na, én meg németül tudok, mégse jövök ide fitogtatni a tudásom, mert tudom, hogy semmi értelme, mert csak egy névtelen fórum és sokan nem is értik. Meg amúgy is Magyarországon vagyunk, ne menőzzél már. Így te sem vagy különb, mint a VV-sek.:)


Én úgy látom, hogy mindent igyekeznek bedobni annak érdekében, hogy nagy legyen a nézettség... szó szerint őrülteket küldenek be oda. De Simit bírom, most még egyszer megnéztem a bevonulását.:DDDDDD

2014. jan. 13. 20:20
 20/42 anonim ***** válasza:

A legjobb az volt mikor megkérdezte tőle Bence, h "A te barátaid hol vannak, nem kísért el senki??"

Erre a válasz:

"Nem, de nem baj, mert itt vannak a képzeletbeli barátaim, a többi nem számít!"

Vagy valami ilyesmi:D

2014. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!