Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éjjel-nappal Budapest, vagy a...

Éjjel-nappal Budapest, vagy a Való Világ 6?

Figyelt kérdés
Melyiket nézitek?
2014. jan. 13. 19:08
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
A kommentek stílusa alapján is tisztán látszik ki az, aki nézi. Azért ez érdekes:)
2014. jan. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
32 Hát igen, sokszor van olyan, hogy az illető előadja, hogy ő aztán nem nézi ezt a sz@rt, közben meg tudja, ki volt az az Alekosz és a többi:D Én a VV első 3 évadát tényleg nem néztem és tényleg halvány lila fingom nem volt az egészről, még a neveket sem ismertem, talán csak egyet, mert akkoriban a csapból is ez folyt.
2014. jan. 14. 17:37
 33/42 anonim válasza:
Eddig még Éjjel nappal Budapest
2014. jan. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

# 32

Úgy látom problémák vannak a szövegértelmezéssel. Egyáltalán nem így értettem.

De igazából ez is csak helytállóbbá teszi a megjegyzést:)

2014. jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
34 Nagyoskodj csak. Ha te ettől érzed többnek magad...
2014. jan. 16. 13:37
 36/42 anonim ***** válasza:

Tegnap néztem a VV-t, a Simon gyereken jó sokat lehetett nevetni, de a többi nagyon alja, nem hiszem, h fogom tovább nézni.

Ez fájt.

Szánalmas, ahogy játszod az értelmiségit ezzel a gagyi idézettel:D

1 A Simin és az Alexán tényleg jókat lehetett röhögni:D Nem tudom, fogom e nézni, majd eldől, milyen lesz. Ha tele lesz du.gással, akkor valószínű, nem.


7 Legalább valami olyat linkelnél be ide, amit mások is értenek ahelyett, hogy játszod az eszed.

Na, én meg németül tudok, mégse jövök ide fitogtatni a tudásom, mert tudom, hogy semmi értelme, mert csak egy névtelen fórum és sokan nem is értik. Meg amúgy is Magyarországon vagyunk, ne menőzzél már. Így te sem vagy különb, mint a VV-sek.:)


Én úgy látom, hogy mindent igyekeznek bedobni annak érdekében, hogy nagy legyen a nézettség... szó szerint őrülteket küldenek be oda. De Simit bírom, most még egyszer megnéztem a bevonulását.:DDDDDD

A legjobb az volt mikor megkérdezte tőle Bence, h "A te barátaid hol vannak, nem kísért el senki??"

Erre a válasz:

"Nem, de nem baj, mert itt vannak a képzeletbeli barátaim, a többi nem számít!"

Vagy valami ilyesmi:D

21 Szegény... Én azon szakadtam, amikor fűrésszel hegedült:DDDDDD

Azt nem láttam!

De el tudom képzelni!:D

A bemutatófilmjében volt:D Káosz ProfesszorXD

25 Halvány lila fingom nincs, hogy kik ezek. Amúgy meg kit érdekel? Azt nézem, aki körülvesz. Lehet verni a melled, hogy te milyen értelmiségi vagy, mert tudsz két nevet.

Jaj 57% neee, ne legyél te is szánalmas!

Annyira látszik rajtatok, h alig várjátok az ilyen kérdéseket, mert ettől érzitek magatokat értelmiséginek, ha leírjátok, h mekkora szar a VV meg a többi és ti h nem nézitek, mert még szarás közben is hatalmas, világmegváltó gondolataitokkal vagytok összezárva.

Ahhoz képest leállsz egy ilyen kérdésre válaszolni meg okoskodni.

Ha csak fele annyira lennél bölcs mint amilyennek tartod magad nem is reagálnál ilyen kérdésekre.

Mert hát ugye nézni gáz, de egy ezzel kapcsolatos fórumon anyázni, na az maga az értelem:)

Másrészt nem általánosítanál!

Harmadszor pedig a legszánalmasabb, h kiforgatod a beszélgetésünket.

Nem is nézted a műsort, legalábbis nekem az jön le, de te megmagyarázod, h mekkora szar volt.

Szerintem, amit Simon bedobott ott az simán jó volt, nem zaklatta fel, h senki nem kísérte el, letudta egy rohadt jó poénnal!

Az a baj, h nem látsz a dolgok mögé és csak fekete meg fehér számodra a világ.

Na ezért nem vagy te értelmiségi, hanem csak egy bohóc, aki kapálózik.....

Jah még valami!

27!

És te emlékszel mikor ma 01:55-kor alvás, tanulás stb helyett egy fórumon okoskodtál kérdezés nélkül egy általad nem nézett műsorról olyan embereknek, akiket hülyének nézel és tudod h leszarják a véleményed?

Mert ezek alapján neked aztán marha izgalmas témáid lesznek.

Annyira próbáljátok csinálni a fejeteket, h észre se veszitek magatokat, egy szállal nem vagytok különbek a VV lakóktól, max annyiban, h "ingyen" vagytok hülyék...


27 Képzeld, nem erről fogunk nosztalgiázni a korosztályommal, mert van életünk és közös élményeink. Az már a te bajod, ha te csak a való világot látod mindenben. Az általánosítás is hülyeség, mert kéééépzeld, nemcsak gyökerek nézik ezt a műsort, hanem értelmes emberek is, akik levonják belőle a tanulságot, mert igen is van, akárki akármit is mond! Az már már más kérdés, hogy te nem látod. Én így látatlanban azt gondolom rólad, hogy lexikális tudásod van, de csak az. Viszont nem tudsz olvasni a sorok között. Magasról osztod az észt, de nehogy azt hidd, hogy te jobb vagy azért, mert tudsz egy nyelvet (bár gondolom, azt se perfektül) és ismersz két nevet, akiket valószínűleg csak ismersz, de nem szeretsz.

Hát igen, sokszor van olyan, hogy az illető előadja, hogy ő aztán nem nézi ezt a sz@rt, közben meg tudja, ki volt az az Alekosz és a többi:D Én a VV első 3 évadát tényleg nem néztem és tényleg halvány lila fingom nem volt az egészről, még a neveket sem ismertem, talán csak egyet, mert akkoriban a csapból is ez folyt.

34 Nagyoskodj csak. Ha te ettől érzed többnek magad.

2014. jan. 17. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

"Szánalmas, ahogy játszod az értelmiségit ezzel a gagyi idézettel:D "


Ennek semmi köze ahhoz, de ha nem érted miért passzol pont ehhez a kérdéshez, az megint sokat elárul:)

2014. jan. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

"Na jó, ez az idézet egy kicsit tényleg erőltetett volt.

Amúgy meg a Budapest már messze nem vicces, Lali ide vagy oda.

A VV széria legújabb tagjával meg ahogy nézem nagyon biztosra akarnak menni, mert már a reklámban bedobtak szinte mindent!

Ez vagy nagy bukás lesz vagy nagy siker!


A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. "


Ez is érdekes, hogy 100%-ban hasznos az a válasz, amiben leírták, hogy játszottad az eszed.

Egyébként értettem az idézetet, nem egy hatalmas fejtörő.

Az viszont, ahogy a fenti kommentelő is leírta, eléggé erőltetett volt...

Szal nem tudom meddig fogsz még itt szenvedni, jól lejárattad magad.

Az előtted lévő 65% meg nem tudom minek gyűjtötte össze a hozzászólásokat...

2014. jan. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:
ÉNBP <3333
2014. jan. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

"jól lejárattad magad"


Rettenetesen:D

2014. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!