Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csináltattam köldökpiercinget,...

Beatrix1986 kérdése:

Csináltattam köldökpiercinget, pár éve, idő után begyulladt, kivettem, vártam hogy begyógyuljon, kB.3-4 évet) össze is forrt, nemrégen tettem bele másikat. Ha egyszer begyulladt lehet-e másikat belerakni? Milyen gyulladáscsökkentőt használjak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 13. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Először tegyél bele ezüstből bármit, az baktérium ellenes hatású. Aztán ha rendbe jött, akkor lehet mást is ami nem irritálja, vagyis ezüst, arany vagy rozsdamentes fémből valamit..


Ha netán megint begyullad, akkor jóddal is lehet fertőtleníteni de alkohollal seb benzinnel is akár. Ilyesmik a gyógyszertárban kaphatók.

2014. jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Gratulálok az első hozzászóláshoz, gyakorlatilag mindent tilos amit leírt.

Ezüstből nem gyártanak köldökpiercinget(hosszú lenne részletezni miért, több oka is van), de ha lenne is a benne lévő ötvözőanyagok biztos gyulladást okoznak. Megint csak helytelen, hogy mindegy milyet, hiszen a kölökpiercing szárának 1.6mm az átmérője, a fülbevalóé 0.7mm. Szerinted hogy fog belemenni utána?! Az alkohol és a jód egyenesen tilos, mivel szárít és sejtpusztító hatása van, soha sem fog begyógyulni ha ezekkel kened. Nem akarok regényt írni, van egy oldal ahol szakember által szépen összegezve, részletesen le van írva minden. Olvasd el az UTÓKEZELÉS-t! Fórum is van az oldalon. www.piercingkerdesek.hu

2014. jan. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Gratulálok az első hozzászóláshoz, gyakorlatilag mindent tilos amit leírt.

Ezüstből nem gyártanak köldökpiercinget(hosszú lenne részletezni miért, több oka is van), de ha lenne is a benne lévő ötvözőanyagok biztos gyulladást okoznak. Megint csak helytelen, hogy mindegy milyet, hiszen a kölökpiercing szárának 1.6mm az átmérője, a fülbevalóé 0.7mm. Szerinted hogy fog belemenni utána?! Az alkohol és a jód egyenesen tilos, mivel szárít és sejtpusztító hatása van, soha sem fog begyógyulni ha ezekkel kened. Nem akarok regényt írni, van egy oldal ahol szakember által szépen összegezve, részletesen le van írva minden. Olvasd el az UTÓKEZELÉS-t! Fórum is van az oldalon. www(pont)piercingkerdesek(pont)hu

2014. jan. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezüst piercing:

[link]

2014. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kicsit jobban nézz utána legközelebb! :)

A leírásban is látható, hogy 316L orvosi fémből készült a szár és a golyó is.

2014. jan. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!