Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesen a fogorvosom...

Kucskár Elina kérdése:

5 hetes terhesen a fogorvosom tudtával 4 szem gyulladáscsökkentőt és 4 szem panadolt vettem be a foghúzás miatt. Tudta, hogy 5 hetes terhes vagyok. ő is és a gyógyszerész is. Mégis aggódok. Elvetessem a babát?

Figyelt kérdés
Lehet baja a babának???
2013. szept. 14. 08:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A 4 szem panadoltól nem lesz bajod! Mi volt a gyull.csökk.?
2013. szept. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Panadolt szedhetnek a kismamák is.Milyen gyulladáscsökkentő volt?Egyébként nem lesz semmi baja.
2013. szept. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha tudták, biztos nem mondtak hülyeséget.A nőgyógyásszal beszélj majd de gyanítom ,hogy semmi baj nem lehet.
2013. szept. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
klimicin 300 volt a gyulladáscsökkentő
2013. szept. 14. 08:52
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Miért vetetnéd el??? Dehogyis! Nem lesz semmi baja ezektől!
2013. szept. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz baja. Sokan ilyenkor még nem is tudják h terhesek és a sárgaföldig isszák magukat és 1-2 doboz cigit elszívnak pl. Akkor most ők is vetessék el??? Nagy baromság amit most írtál. Nem köldökzsinóron keresztül jut el hozzá még semmi. Semmi kárt nem tettél benne. Nyugodj meg. De most őszintén ha it 15-20 ember azt mondaná vetesd el meg tennéd?? Idegeneknek a szavára???
2013. szept. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Az orvos nem hülye, nem less semmi baj.


Nehogy elvetesd már ezt a szerencsétlent!

2013. szept. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

tegnap már megkérdezted.

és mi az hogy vetesd el?


TE ITT MINKET KÉRDEZEL IDEGENEKET HOGY VETESD-E EL

A BABÁDAT? HA AZT ÍROM IGEN MÉSZ ABORTUSZRA.


NE LEGYÉL MÁR HÜLYE..........

2013. szept. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2013. szept. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Én csak azt nem értem, hogy miért szedtél be ennyi gyógyszert. Ok, hogy kellett a gyulladáscsökkentő, de azért 4 szem panadol durva egy kicsit... Én a napokban belázasodtam, és hűtőfürdő után, hosszas tipródást követően vettem be egy szem panadolt... Ja, és én már félidőn is túl járok. Nyilván, ha kell gyógyszer, akkor kell, nem is ezzel van a baj, de nem négy szem...

Egyébként őszintén: képes lennél ezért elvetetni a babádat, és ezt az esetleges itteni válaszokra alapozni??? Konzultálj olyan nőgyógyásszal, aki genetikus is, ő majd remélhetőleg megnyugtat.

Gyógyszert terhesen - és nem terhesen is - ésszel szedünk, nem ész nélkül kapkodjuk be.

2013. szept. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!