Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért leszek antiszociális?

Miért leszek antiszociális?

Figyelt kérdés

Egyre inkább azt veszem észre hogy nem szeretek beszélgetni az emberekkel mert nincs miről.

A tipikus kérdésekre meg útálok válaszolni. Például hogy vagy? -Úgyse érdekel hogy vagyok...

Meg mi van veled? -Dolgozok mi lenne de tutira ez se érdekel..

Ha pedig ezen a szűrön valaki átjut és elkezdek neki mesélni pár perc múlva úgyis témát vált mert nem bír hozzászólni ahhoz amiket mesélek. És előbb utóbb témát vált.

Kamionosként dolgozom... Volt pár kalandom... Volt időm gondolkodni már mindenen. De azt nem tudom hogy kivel miről lehet beszélgetni. Noha nem vagyok még idős 28 vagyok ,de sokmindenhez hozzá tudok szólni. Volt életem azelőtt is. De legtöbbször megkérdezik ,hány éves vagy ?? 500.. Nem vagyok hazudós ,de úgy érzem aki szóbaál velem az vagy azt hiszi hazudok jó a fantáziám vagy az lesz a vége hogy adjál már cigit vagy valami ilyesmi.. :(

És ez nagyon nyomaszt engem..



#antiszoci
2014. jan. 14. 01:20
 1/3 viktorvarga ***** válasza:
0%
antiszociális aki tudja mi a hátrány Magasan van az ablak, pedig alacsony a párkány (the steve)
2014. jan. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

A magány megviseli az embert és kamionosként gondolom jut belőle bőséggel.

A sablon kérdések pedig arra valók, hogy valahonnét el tudjon indulni a beszélgetés. A hogy vagy-ra például nem csak annyit lehet, hogy jól, vagy dolgozok, vagy mit tudom én, ha nem lehet mesélni is, hogy merre jártál, mit vittél, mi történt az úton, valami.

Szóval le kellene rázni magadról ezt a morcos, kissé depressziós hangulatot és örülni annak, hogy van kivel beszélgetni alkalom adtán és kihasználni a lehetőséget.

2014. jan. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%

Csatlakozom az előttem szólóhoz, valakivel muszáj megbeszélned, hogy pl. milyen napod volt, mi nyomaszt jelenleg, mik a céljaid stb. Ez akár lehet úgy is, hogy neten beszélsz valakivel, de legalább kiadod magadból a feszültséget, oldod a stresszt magadban. Nemrégiben én is így éreztem, hogy bár ne támadnának ezekkel a sablonkérdésekkel, de emberek vagyunk, ebből az életből ki kell hoznunk a maximumot, a körülményekhez képest ahogy lehet élvezzük ki, amíg lehet, hiszen egy lehetőséget kaptunk, hogy valami mást/újat alkothassunk.


Olykor az ilyen kérdések egyre bensőségesebb beszélgetésekhez vezetnek, csak két tanács: ne úgy állj hozzá, hogy a beszélgető partneredet nem érdekli mit mondasz, vagy hogy nem akar hozzászólni a témádhoz. Ha nem reagálna túlzottan a gondolataidra, kérdd ki a véleményét/tanácsát.


A másik: ne legyenek előítéleteid, mit gondolnak rólad. Miért agyalnál azon, kinek mi a véleménye veled kapcsolatban? Ezen felesleges rágódnod, csak ront a helyzeten, mert így nem leszel képes nyitottabb lenni.


Ez a cigikéregetés pedig (bocsánat, ha ezzel valakit is megsértek)nevetséges, vegyen magának akinek kell, pénzt kölcsönbe már ne adj neki?!

2014. jan. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!