Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Antiszociális embereknek...

Antiszociális embereknek mennyi esélyük van a normális életre?

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Pont ugyanannyi, mint a nem antiszociálisoknak. Max. kevesebb (vagy semennyi) barátjuk nem lesz, és befelé fordulóak.
2013. nov. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

42%

Viccen kívül, ha boldog életet szeretnének élni, akkor kénytelenek kicsit szocializálódni, megtanulni kommunikálni és kapcsolatokat szerezni, mert a 21. században élünk, ahol ez a legeslegnagyobb erőforrás amivel bárki rendelkezhet. Én is nagyon antiszoc voltam kb. 20 éves koromig, de tanulható soft skill.

2013. nov. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nagyon nehéz folyamat, de van esélyük, nem is kevés
2013. nov. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval, szerintem is van esély a normális életre. Egyébként ha nagyon súlyos a dolog, akkor ez esetben a pszichológus tud segíteni ezen. Nekem volt olyan ismerősöm, aki ilyen gondokkal küzdött, és segített neki a pszichológus. Csak nyilván nem könnyű, és rövid idő alatt nem szabad nagy dolgokat várni. Szóval elhatározás, és kitartás kérdése.
2013. nov. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

az anyagiaktól függ.

ha van pénz,akkor kialakíthat az antiszoc egy olyan életet,amiben nincsen feltétlen ráutalva másra,ezért nem is kell alkalmazkodnia.

én ismerek egy full antiszoc embert,akit én viszonylag boldognak látok.

régen rettent komoly bűnöző volt,de abbahagyta,nyitott egy kis boltot és ott árulja a dolgait.

ha nem megy az sem izgatja,sőt ha szemtelen a vevő,vagy le meri nézni,mert ő csak egy eladó,akkor volt,hogy lepofozta.

magyarul független és nincsen kiszolgáltatva nem kell alkalmazkodnia kb senkihez,csak minimálisan.

2013. nov. 16. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5ös

Egész álló nap vevők szivatják, úgy, hogy verekedésig fajul... szerinted ez minden antiszoc vágya? Hogy non-stop kommunikálni és vitatkozni kelljen ismeretlen emberekkel? Szerintem ez bárki számára pokol, nem hogy egy olyan embernek, aki direkt kerüli az érintkezést emberekkel.

Nyilván egy milliárdos megteheti, hogy elefántcsont toronyba zárkózik, de normális anyagi helyzetű embereknek szüksége lesz a kapcsolatokra és a normális munkahelyre.

2013. nov. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok:

Szerintem van abban valami, amit az 5-ös válaszoló írt az első két sorában. Értsd: Ismerek valakit, akinek a szlei 17 ves kor'ban vettek lak'st meg aut=t, egz kicsik;t k0nnzebb hezlyete van, gondolj csak bele, valaki 30 ;ves koríg bas sza a lovat koll;giumokban, nagy sy\v's

:s ha egz antisyoc'lissal t0rt;nik meg ez / hoyy'tenn;m ay esetek 95%/ban igen, ay ay egzik legnagzobb syop's a vil'gon

2013. nov. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hopp', elnzomtam valamit a billentz\n, de nem is tudom, hogz kell vissya'll\tani, tudja valaki<
2013. nov. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Alt+Shift
2013. nov. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kösz
2013. nov. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!