Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Michael Schumacher már meghalt?

Michael Schumacher már meghalt?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan a halálhírét keltik,persze abban amit interneten látok,abban nem hiszek.Osztálytársam azt mondta,hogy hogy jobban lett,de mégis meghalt.Neki se hiszek igazán,inkább megkérdezlek titeket.Ti mit tudtok?

2014. jan. 14. 18:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Michael Schumacher állapota továbbra is stabil, ám kritikus. Ez az helyzet egy hete nem változik – legalábbis a Bild így értesült orvosi forrásoktól.
2014. jan. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

"amit interneten látok,abban nem hiszek"

zavart érzek az erőben...

2014. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
nem halt meg..ha mégis arrol még senki sem tud.utolsú hír az volt hogy még komában van, mostanában probálják felébreszteni..Én remélem hogy felépül a kedvenc f1-es versenyzőm volt és az is marad.
2014. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
főbb híroldalakat kell nézni, ott leírják, ha van valami, azoknak lehet hinni
2014. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ha senkiben nem bízol és nem tudsz németül vagy angolul akkor kövesd a facebookon a boxutva oldalát..ott mindig kirakják ha van valami..
2014. jan. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"abban amit interneten látok,abban nem hiszek"


Akkor mégis kinek hiszel? Szerinted az ide író emberek jobban tudják? Szerinted ők honnét tájékozódnak? Vörös vonaluk van közvetlenül Corinna-hoz?


Nem, nem halt meg. Most éppen agyteszteket végeznek rajta, hogy megállapítsák mennyire sérült az agya.


De ezt is a neten írták szóval ezt se hidd el!!!

2014. jan. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
*boxutca
2014. jan. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"abban amit interneten látok,abban nem hiszek"


Akkor mégis kinek hiszel? Szerinted az ide író emberek jobban tudják? Szerinted ők honnét tájékozódnak? Vörös vonaluk van közvetlenül Corinna-hoz?


Nem, nem halt meg. Most éppen agyteszteket végeznek rajta, hogy megállapítsák mennyire sérült az agya.


De ezt is a neten írták szóval ezt se hidd el!!!

2014. jan. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

"amit interneten látok,abban nem hiszek"



[link]


Vagy...


[link]


Na az ilyen dolgokban nem hiszek én.Rosszul fogalmaztam meg magam,és ahogy látom,nem úgy értelmeztétek ahogy én gondoltam.Persze ez nem a ti hibátok.Igen,sok megbízható oldal van amiben megbízom,és akkor már biztos ezek az oldalak ,és a Wikipédia is írta volna ,hogy meghalt.És igen,ez is egy internetes oldal,de gondoltam,megkérdezem kinek milyen információi vannak,hiszen ez az oldal nem egy "tudakozó",ami híreket közölne,mint tudjátok.Na mindegy.

2014. jan. 14. 19:19
 10/16 A kérdező kommentje:
jól van,akkor nem hiszem el utolsó!Igaz ,hogy én írtam félre,de akkor sem kellene ilyet írni.Én normálisan kérdeztem,és szerintem normális,vagyis elfogadható választ is kaphattam volna a kérdésemre.
2014. jan. 14. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!