Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek fel tud épülni...

Szerintetek fel tud épülni maradandó sérülés nélkül, a súlyos síbalesetet szenvedő Michael Schumacher?

Figyelt kérdés

Szerintem fel, legalább is nagyon szeretném, mert Ő az első számú kedvencem (2. kedvenc Alonso). Ő az, aki miatt beleszerettem a Forma-1-be.


A hír: [link]


Mi a véleményetek? Szerintetek fel fog tudni épülni maradandó sérülés nélkül?


Kérdező: 14/f


A poénkodó, a Bajnokot sértő válaszokat legyetek szívesek mellőzni.



2013. dec. 30. 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon remélem, hogy saját lábán teljesen egészségesen hagyja el a kórházat! Nagyon szorítok neki!

Hajrá Schumi!!!

Nekem is ő az , aki miatt mindig néztem a Forma1-et.

2013. dec. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Őszintén megmondva ha idegrendszeri károsodást szenvedett akkor minimális az esély a teljes felépülésre.Ha az agy sérül akkor az kihat a mozgásra látásra stb.,általában bénulás lép fel,az is elképzelhető,hogy a kómából sose ébred fel.A következő napok kritikusak,nagy az esély arra ,hogy elmegy ebből a világból.
2013. dec. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az 1-es egy idióta és hülye a szövegértéshez, válaszát bejelentettem.
2013. dec. 30. 20:56
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Felépül mert nagy harcos!! Én is miatta szerettem meg a forma 1-et még mikor alonsoval küzdött. Azok szép versenyek voltak igazi autókkal.
2013. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

Marandó sérülés nélkül nem tartam valószínűnek, hogy megússza. Kellett két sípálya között síelniük.

Félre ne értsetek, én is sajnálom.

2013. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
37%

Szerintem most még az is kétséges, hogy életben marad -e egyáltalán.

3 olyan súlyos baja van amik önmagában is halálosak lehetnek:

-több vérömlenyt fedeztek fel nála, nem is mindegyikhez lehet hozzáférni, csak a nagyot tudták eltávolítani

-agyi ödémája van

-kétoldali koponyacsonttörés

Ezt biztos nem úszta meg maradandó károsodás nélkül.

Az oké hogy szurkolunk , de neki az jó lenne ha élőhalottként kellene vegetálnia tovább?

Szerintem nincs sok esélye....SAJNOS.

2014. jan. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Nekem volt rokonom, aki agyi sérültként élte le az életét. Tolószékben, alig tudva magáról. Én azt kívánom Schuminak, hogy emberhez méltóan haljon meg! Ha életben kell maradnia, akkor épüljön fel és ha kisebb károsodásokkal is, de élhesse tovább az életét. Ha erre nincs esélye, akkor inkább hagyják békében meghalni. Nem jó az már neki sem, ha erőszakkal életben tartják, de csak egy emberi roncs marad belőle. Nagyon sajnálom őt és a családját, nem könnyű megbirkózni ezzel a helyzettel egyik napról a másikra. Nem tudjuk miért kötött ki a két pálya között és ha láttátok azt a helyet igazán nem is értem... A baj megtörtént, úgyhogy fölösleges is találgatni. Én szurkolok neki, hogy megússza, de kevés esélyt látok arra, hogy ismét teljes értékű ember legyen belőle!
2014. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az esélye meg van rá. Keress rá a Miracle Man-re google-n. Egy olyan emberről szól aki nyaktól lefele lebénult, mert eltört a gerince. Aztán évekkel később saját lábán hagyta el a kórházat.

Az esély kicsi, de ő nem is egy hétköznapi ember. Remélem legfeljebb tolókocsiban hagyja el a kórházat és otthon lábadozva teljesen felépül.

2014. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
0%

Engem nem érdekel, mivel nem ismerem, még csak nem is láttam soha.


De aki rajong érte, annak ajánlom figyelmébe ezt a videot.


[link]


A videonak kicsit a vége felé megszólalnak ismét, azon szakasz előtt ahol a balesete történt. Tehát észre lehet venni a videoban.


Az már más kérdés h ahogy a videoban látszik, nekem pl. rohadtul egyértelmű az a rész, nem tudom h egy 44 éves 7-szeres világbajnoknak akinek marhajó a szeme, meg mindene, hogy nem vette észre azokat a sziklákat. Gondolom azért is nem kerítették el azt a részt, mivel annyira egyértelmű.

2014. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

ma 15:36

Azért nem vette észre te baro*marcú, mert friss hó fedte. Húzzál már innét te f*asz!!!

2014. jan. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!