Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mennyit érhet egy Michael...

Mennyit érhet egy Michael Schumacher által aláírt sisak?

Figyelt kérdés
a 2001-ben írta alá a Hungaroringen a futam előtt,amiről képek is vannak és van eredetiséget igazoló okmány.
2013. dec. 30. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nehéz megmondani. Egy árverésen nagyon jó árat adnak érte.

És tudom, hogy morbid, de ha ne adj isten elmenne, akkor még többet érne.

Én remélem, hogy minél kevesebbet fog érni még vagy 40 évig legalább.

2014. jan. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is úgyterveztem hogy még tartogatom pár évtizedig,de sajna gyorsan szükséges lenne egy autó,mert nekem az munkaeszköz és minden forint most jól jön...
2014. jan. 3. 09:50
 3/12 anonim válasza:
0%
Pénz ide vagy oda, elég undorító, hogy csak most halt meg, máris üzletet akarsz csinálni egy egy hozzá köthető emléktárgyból. Ez iszonyat visszataszító. Mindig csak a haszon, nincs már erkölcsi vagy eszmei érték a világon????!
2014. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

tegnap 21:59

Mégis honnan vetted azt a baromságot, hogy meghalt?? Idióta!

2014. jan. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Itt semmi haszon nincs,hanem ebből tudok egyedül pénzt szerezni autóra...Fiam motorját is hirdetnem kell,ezt is meghirdettem ,az új tv-t is...

Sajna muszáj egyszerűen autót szereznem,mert az ingóságok nézegetéséből nem tudok kenyeret tenni az asztalra a családnak.

2014. jan. 4. 14:55
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
akkor menj el dolgozni... nem kell hozzá autó
2014. jan. 10. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

eBay-en elég sokért el tudod adni.

Ha jó pénzt akarsz érte, akkor csakis ott adod el. Én nem pazarolnám el, hogy "olcsón" eladjam. Ha már egyszer megválsz tőle.

2014. jan. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Menj dolgozni,nem kell hozzá autó"...

Ha jelenleg pizzafutár,mert leépítés volt,és nap mint nap jársz interjúkra,de közben az a fránya pizzafutár állásból tudok csak kenyeret tenni az asztalra akkor azt hiszem kell autó hisz,gyalog/buszon ez nem valami hatékony munka.

2014. jan. 10. 16:18
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Ja hogy te elhatároztad, hogy pizzafutár leszel mindenképpen.

Értem, ez esetben persze nem árt az autó.

2014. jan. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem ,nem határoztam el,de ha hiába keresek állást,hogy ha amíg nem jön összes addig az ,hogy nem tudok álláskeresés mellett dolgozni abból nem tudok az asztalra tenni semmit,hogy keresek munkát folyamatosan,és közbe nem dolgozok még...

Mert lehet,hogy holnap már sikerül összejön,azt mondják ,hogy jövő héten kezdhetek,de lehet hogy csak 2 hónap (vagy több idő) múlva,és addig sem ártana mellette ,ha csak ennyit is de keresni...

2014. jan. 10. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!